Win your Future Unlimited

Студенти мають можливість навчатися безкоштовно в Австралії. Всі охочі повинні взяти участь у міжнародному конкурсі, у якому треба запроектовати цифрову листівку про майбутнє і показати, як наука в Австралії допоможе у реалізації планів.

 

Австралійський уряд щойно оголосив онлайн-конкурс, який називається “Win your Future Unlimited” для студентів з усього світу. Конкурс проходитиме до 18 листопада 2013 року.
Головний приз включає рік навчання в Австралії в 2014 році (плата за авіаквитки, плата за навчання, проживання, стипендії, стажування). Цю можливість має один студент/студентка.
Охочим треба запроектовати цифрову листівку про майбутнє і показати, як наука в Австралії допоможе у реалізації планів.
Бажаючі брати участь у конкурсі повинні увійти в www.futureunlimited.com.au. Тоді через чотири кроки можна створити цифрову листівку додати зображення, ілюстрації, описати в 50 словах ваші плани на майбутнє, відповісти на кілька простих запитань і відправити листівку.
Переможець буде оголошений 17 грудня 2013 Рік. Раніше сім фіналістів полетить в Австралію на двотижневу екскурсію, в ході якій вони зустрінуться з представниками навчальних закладів.
Конкурс організований за підтримки 21 вищих навчальних закладів та операційної підготовки органів в Австралії і: освітніх послуг тестування (ETS), Національний банк Австралії, Qantas, Telstra, Університет Нового Південного Уельсу.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *