ПРОЕКТ «ОБРАЗОВАНИЕ БЕЗ ГРАНИЦ» — отзывы, рейтинг, информация

Httpwww proekt obk comabout us

КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР:
улица Соборная, 65, Ровно, Ровенская область, 33000
+38 (098) 477 60 04
+38 (063) 841 97 10
+38 (050) 302 88 06

 

e-mail: office@proekt-obk.com 

skype: PROEKTOBK

Сайт http://www.proekt-obk.com/ru/

«Образование без границ» — это польско-украинский проект, который имеет полномочия от ряда лучших ВУЗ Польши предоставлять услуги по набору студентов из-за границы с правами приемной комиссии.
Проект «Образование без границ» приглашает на обучение в Высшие учебные заведения Польши:

 • учеников школ после 9 класса
 • выпускников школ (получение первого высшего образования «бакалавр»);
 • студентов с дипломами бакалавра, специалиста (получение образовательного уровня «магистр»);
 • желающих получить второе высшее образование.

Проект «Образование без границ» представляет в Украине престижные  ВУЗы и имеет полномочия проводить информационную и вступительную кампанию от их имени с правами приемной комиссии.

Наша миссия — системно информировать украинское общество о возможности получения высшего образования в странах Европейского Сообщества, создание условий для изучения культуры и языка стран и народов Европейского Сообщества, создание возможностей для ознакомления с особенностями образовательных процессов в европейских странах путем организации встреч со студентами европейских вузов, рекрутационными отделениями вузов, студентами из Украины, которые учатся в Европейском Союзе.

Оставте свою оценку

комментариев 14

 1. 7
  2

  В моєї дитини є Карта Поляка. Зі всіх таких фірм у Рівному тільки у цій мені змогли все якісно пояснити, які переваги дає даний документ при вступі в університет Польщі. В мене є свій бізнес, тому часу на підготовку і організацію всього процесу я не мав. Довірились ОБК. Ми їм подали тільки документи і далі слідкували всім їх інструкціям. Зараз дитина вчиться в Університеті Марії-Кюрі у Любліні на безоплатній формі, всім дуже задоволений.

  • Тип: + позитивн.
 2. 7
  0

  Спочатку їздив на мовні курси у Польщі від цієї компанії, все сподобалось. По приїзду із батьками вирішили поїхати навчатись. Прийшли на консультацію, нам підібрали хорошу програму. Всім задоволений, в принципі проблем не було. Компанія виконала все, що і обіцяла.

  • Тип: + позитивн.
 3. 6
  0

  Про свій вибір не жалкую. Зараз я навчаюсь на 3 курсі польського університету за спеціальністю «Косметологія». До українців тут хороше ставлення, хороші викладачі. Найбільше подобаються практичні заняття.

  • Тип: + позитивн.
 4. 7
  0

  У 2014 році пробував сам вступити до Польщі. Все закінчилось тим, що я не встиг зібрати і підготувати необхідні документи у визначений час. У 2015 році вирішив звернутись до агенції. Серед всіх найбільше сподобалась Освіта без кордонів. Радий, що звернувся до них. Зараз із багатьма працівниками дуже добре спілкуємось. Щодо їх професійності питань взагалі немає. У ВНЗ мені навіть сказали, що їм приємно працювати із Освітою без кордонів. Все завжди вчасно. Документи складені і підготовлені дуже коректно.

  • Тип: + позитивн.
 5. Андрій Шевчук:
  3
  1

  Нормальне співвідношення ціни та якості, чудовий сервіс, ненав’язлива опіка у Польщі. Пробували у 2013 році старшу доньку самостійно влаштувати і багато що зрозуміли. Тепер у 2015 році вибір лише за проектом ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ.
  Дякуємо за індивідуальний підхід та підтримку )))

  • Тип: + позитивн.
 6. Олександр:
  4
  0

  Ми довго вибирали вуз та ніяк не могли зупинитися на якомусь одному. Адже в інтернеті стільки усього різного пише, що ми вже збилися з курсу. Однак моя донька Вікторія промоніторила різні організації і наш вибір зупинився на проекті ОБК.
  Настільки фахового та індивідуального підходу до нашої ситуації ми навіть не очікували. Супер! Дякуємо )))

  • Тип: + позитивн.
 7. 4
  0

  «Еще два года назад я даже не мечтал об образовании за рубежом. Учился себе в Харькове програмированию и особо не задумывался о будущем.
  Думал, если честно, что это для избранных. Но вот презентация в Днепре проекта ОБРАЗОВАНИЕ БЕЗ ГРАНИЦ и общение со студентами, которые уже обучаются, изменили мое отношение и мнение.
  Сегодня я студент магистратуры в Лодзи. Уже почти год работаю в ИТ сфере. Все реально очень круто: поступление, работа ребят из проекта и само обучение.
  Спасибо, что изменили мою жизнь к лучшему.»

  • Тип: + позитивн.
 8. Nika:
  4
  0

  «Задоволена тим, що пощастило знайти таких професіоналів. Питань з підбором внз, житла та від’їздом до Польщі я не мала взагалі. А у Бидгощі мали класного куратора: Тамілу ))) дякую команді ОБК
  Зараз я живу у Франції та маю гарну роботу»

  • Тип: + позитивн.
 9. 4
  0

  Освіта без кордонів — одна з найкращих організацій , в сфері надання освітніх послуг , стосовно навчання закордоном . Цілісний підхід та швидке реагування на запит клієнта — основні складові їх роботи , як на мене . Дуже подобається , що працівники організації — це люди , які постійно з тобою на зв’язку , постійно готові допомогти в вирішенні будь якого питання !

  • Тип: + позитивн.
 10. 1
  0

  Щиро вдячна за надання можливості навчання в Польщі! Неймовірно професійна робота команди ОБК м. Рівне. Послуги, які вони надають, забезпечують усім необхідним для комфортного вступу до польських університетів, а саме:
  1) навчання польської мови (8 міс.) Дякую викладачці за надалння чудових, веселих занять і знань польської
  2) допомога з документами для вступу ( і тут я хочу висловити величезну подяку команді ОБК за старання і терпіння так як було безліч проблем з моїми документами. Дуже приємна і емпатійна команда! Доклавши максимальних зусиль вдалось усе владнати. Дякую)
  3) допомогли оприділитися з напрямком навчання, за що теж велике дякую. Неодноразово отримувала відповіді на запити нарахунок напрямків навчання, дуже доступно розтлумачили все. Було безліч консультацій і зваживши всі «за» і «проти» допомогли підібрати саме те в чому я дісно була б зацікавлена і де я б в майбутньому могла б реалізуватись☝
  4) допомогли знайти помешкання в Польщі. І тут теж були складності так як я планувала брати з собою кота і відповідності до цього допомогли знайти ідеальний варіант.
  5) забезпечення легкої адаптації в Польщі: доправка автобусом з України аж до помешкання в Польщі, допомога по питаннях університету (да й по будь-яких питаннях), екскурсії, кураторство і т.д.
  Взагальному я дуже задоволена містом, університетом, помешканням і це все завдяки праці команди ОБК) Швидко, професійно, надійно) Велике дякую!

  • Тип: + позитивн.
 11. 1
  0

  Величезне дякую проекту за таку можливість навчатися за кордоном!!Я вступила до Ягелонського університету міста Краків!!! Навчаюсь на медичному факультеті,на акушерство!Це щось неймовірне,ходити по вулицям старовинного міста і відчувати все на своїй шкірі!! Умови навчання та проживання на 1000%- все зроблено для гарної та грамотної освіти!Особливу та щиру подяку хочу висловити Оксані Житняковській,яка допомогла та завжди була поруч в вирішенні проблем! Була на зв’язку навіть на самому кордоні!) Дякую відділенню міста Херсон) Безмежно та щиро вдячна☺

  • Тип: + позитивн.
 12. Нікіта Важницький:
  0
  0

  С 5 по 19 августа я проходил учебу и подтверждал свой сертификат на знание польского языка в городе Бидгощ. Я очень сильно благодарен учителям, которые мне дали отличные знания, за их поддержку и понимание. Мне понравилось то, как мы проводили свободное время. Это были увлекательные экскурсии по городам Польши, зоопарк, прогулка на байдарках, активный отдых на природе. Я остался доволен этой поездкой! И не отказался бы от такого увлекательного путешествия!!!

  • Тип: + позитивн.
 13. 0
  0

  Будьте осторожны при выборе бурсы 12 в Лодзи.Процветает воровство,а вашего сына могут просто побить,администрация умалчивает все проблемы.А почему так рекламируется ОБК,вопрос.Может они тоже не в курсе,куда отправляю детей.Самое криминальное место.

  • Тип: - негативн.
 14. Ксения:
  1
  1

  Ездила в образовательный тур по ВУЗам Польши! все очень понравилось! Мы посмотрели 11 высших учебных заведений с разными направлениями в образовании. Эта поездка помогла мне определиться со своей будущей профессией , выбрать университет, где бы я хотела учиться, я смогла все узнать об поступлении от первых лиц, а не с интернета, и в живую, а не с картинки! еще раз спасибо Вам огромное!!! масса положительных впечатлений!

  • Тип: + позитивн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *