«Леман» — отзывы, рейтинг, информация

ГлавнаяНАШИ КОНТАКТЫ:
КОМПАНИЯ «ЛЕМАН»
Украина, 79035,
г. Львов
ул. Зеленая 109, оф. 23
тел./факс.: (032) 244 46 42
моб: +38 067 321 49 92
e-mail: office@leman.lviv.ua

Сайт: http://leman-osvita.com.ua/ru

ПП «Леман» — це компанія, що динамічно розвивається ще з 1997 року. За цей час ми зарекомендували себе на ринку України та Польщі як успішна та надійна команда професіоналів. Це засвідчують численні контракти по представництву навчальних закладів Польщі, Чехії, Британії, Швейцарії, Канади, Литви, Росії, контракти з мовними курсами за кордоном (зокрема на Мальті, в Британії, Німеччині та інших країнах світу), відгуки та подяки задоволених студентів, нагороди і т.д.

Ми активно розвиваємося та підтримуємо свою репутацію участю в освітніх виставках, пошуком нових ВУЗів — партнерів не тільки в Польщі, а й у інших країнах світу.

За останній рік ми налагодили співпрацю з навчальними закладами та мовними курсами Великобританії, Канади, Італії.

Компанія «Леман» також планує співпрацювати з ВУЗами Німеччини та інших країн.

Оставте свою оценку

комментариев 17

 1. 1
  0

  дякую всім працівникам фірми особливо СВІТЛАНІ СЕРГІЇВНІ- всім рекомендую цю фірму

  • Тип: + позитивн.
 2. 0
  0

  Послугами фірми залишилась дуже задоволена, дівчата все роблять совісно, дуже відповідальні, поступала моя дочка в Варшаву.Взагалі — потрібно принести документи, а уже все інше — перелкади, подача, візова підтримка — робить фірма, а потім надає сертифікат про зарахування.

  • Тип: + позитивн.
 3. 0
  1

  В компанії працюють дуже хороші та відповідальні спеціалісти, все організували на вищому рівні, поступив без проблем, зараз навчаюсь в WSG в Бидгощі, Польща. Жодних претензій чи зауважень нема,все зробили супер, всім, хто хоче навчатися в Польщі — рекомендую скористатися їхніми послугами!!!

  • Тип: + позитивн.
 4. 1
  0

  Мені дуже сподобалась співпраця з агенством «Леман» ! Вони організували все швидко і без проблем! І завжди підтримують на протязі усього навчання!

  • Тип: + позитивн.
 5. 0
  0

  фірма хороша, працює на репутацію, роблять навіть більше, ніж обіцяли. Нічого не потрібно робити — всі документи готують самі, подають, допомагають з візою. Дуже їм дякую!!

  • Тип: + позитивн.
 6. 0
  0

  Співпраця з ПП Леман – одне задоволення!!! Там працюють тільки професіонали з великої літери. Я не мала жодних проблем з оформленням документів і при отриманні візи. І що саме головне, ціна послуг, порівняно з іншими агенціями — дуже низька.))))))

  • Тип: + позитивн.
 7. Ivi:
  0
  0

  нормальная фирма, не обманывают, все сделали как надо, никаких претензий нету. Благодря им успешно учусь, так что спасибо вам, особенно Олександре — все делала, как для себя

  • Тип: + позитивн.
 8. 0
  0

  ничего плохого сказать не могу, фирма нормальная вроде, жаль только, что не занимаются грантами на учебу…

  • Тип: + позитивн.
 9. 0
  0

  «Приємний колектив, дуже оперативно працюють, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки Вам я студентка у ВУЗі своєї мрії 🙂 Дякую Вам і привіт з Кракова ;)!
  Рекомендую співпрацю.»

  • Тип: + позитивн.
 10. 0
  1

  Завдяки компанії Леман провів чудові два тижні на Мальті та значно підняв свій рівень англійської мови. Дякую Вам))

  • Тип: + позитивн.
 11. 1
  0

  ви дуже добре виконуєте свою роботу,і за це вам дякую:)

  • Тип: + позитивн.
 12. 0
  0

  Дякую за допомогу в поступленні в Колегіум Сівітас! Все супер, навчання дуже подобається, гуртожиток також! Всім рекомендую леман!

  • Тип: + позитивн.
 13. 0
  0

  Дуже вдячна за професійне виконання роботи! Висока кваліфікація пані Оксани та інших працівників компанії допомогла у вступі до ВУЗу. Дуже задоволена нашою співпрацею, рекомендую усім послуги даної компанії!

  • Тип: + позитивн.
 14. 0
  0

  Хочу подякувати за допомогу! Особливо з візою! Ніяких проблем під час роботи не виникало, чим дуже задоволена! Звичайно ми хвилювалися але це було точно зайвим:) рекомендую Леман всім бажаючим поступати в Польщу!

  • Тип: + позитивн.
 15. 0
  0

  «Дочь поступили на учёбу в Польшу, «»Леман»» подготовили все документы, были очень доброжелательными, и всегда шли на встречу. Большое спасибо за ваши добрые сердца. Ваша компания достойна считаться лучшей. Особенно хочется поблагодарить Татьяну, вы умничка професионального Вам роста, здоровья, удачи Вам и вашей семье. Огромное спасибо.
  Люди не бойтесь, не лохотрон. Нашим детям нравится.»

  • Тип: + позитивн.
 16. 0
  0

  Дуже дякую Компанії «Леман», що допомогли вступити на безкоштовне навчання у Польщу. Вашими послугами задоволена на всі 100%. Якісно, професійно, по-дружньому. Дякую за все!!!

  • Тип: + позитивн.
 17. Таня:
  0
  0

  Послугами компаніі задоволені, вступ у ВУЗ Краків2017р.Навчанням задоволені, гуртожиток теж.Працівники професіонали своєі справи, надають цікаві пропозиціі на будь які потреби.Документи, переклади все згідно вимог. Велике дякую керівнику проекту п.Тані і Ліліі.

  • Тип: + позитивн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *