Конкурс INTERSTUDENT 2013

Іноземні студенти, які навчаються в Польщі запрошені до участі в конкурсі INTERSTUDENT2013 року. Заявки на участь приймаються до 8 жовтня.
Конкурс INTERSTUDENT 2013 спрямований на іноземних студентів і аспірантів, які навчаються у польських державних або приватних ВНЗ, ведуть дослідження польською або іноземною мовою, збагачують місцеве наукове співтовариство і поєднують культури.

 

Обов’язковою умовою для того, щоб взяти участь в конкурсі є співпраця з одією з місцевих студентських спільнот — культурною, соціальною, екологічною, спортивною, діяльність з мультикультуралізму, хороші оцінки та участь у цікавих дослідницьких проектах.

 

Конкурс INTERSTUDENT організований Освітнім фондом «Перспективи».

 

«До Польщі приїжджає щораз вільша кількість молоді з-за кородну, яка хоче навчатися саме тут. Ця група налічує більше 29 000 осіб. Іноземні студенти стали невід’ємною, хоча не завжди визнаною частиною польського академічного середовища. Конкурс INTERSTUDENT — це перший цього типу захід у Польщі, він повністю зосереджений на середовище іноземних студентів у Польщі», — інформують організатори конкурсу.
Заявки можна надсилати до 8 жовтня 2013 р., оголошення результатів відбудеться під час Ґалі студентських нагород Парламенту студентів 8 листопада 2013.

 

Призи будуть вручені окремо для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури.

Оставте свою оценку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *