MOJA EDUKACJA: навчання в Польщі – відгуки, рейтинг, інформація

вул. Гетьмана Мазепи, 4а/6а, оф. 410,
м. Рівне, Україна 33-017.
Тел. +38 096 702-17-67
+38 050 728-35-37
+38 073 471-80-50

info@mojaedukacja.com

Сайт http://mojaedukacja.com/

«MOJA EDUKACJA» – це міжнародна програма польської компанії в галузі навчання International Education Support Center (IESC, Краків, Польща), яка допоможе дати хороші шанси для випускників з України та інших держав отримати своє гідне місце в передових ВНЗ Польщі.

З нами Ви можете отримати якісну вищу освіту в Польщі та оформитися в будь-який університет Польщі – понад 500 ВНЗ для українців, росіян та інших. Мета нашого проекту – це швидке пряме вступ до вищих навчальний заклад Польщі. Ми маємо відпрацьовані за вісім років старань стійкі зв’язки і ми знаємо всі нюанси при подачі документів в самі затребуваність університети. За цей час був придбаний найважливіший професійний досвід, завдяки чому наша команда знає всі аспекти процесу і в силах забезпечити кожному студенту приватний підхід для організації його життя за кордоном, отримання кваліфікованих знань і європейського диплома, влаштування на роботу. Здобути освіту в Польщі можна як в державних, так і приватних ВНЗ.

Ось плюси, з якою метою варто вибирати «MOJA EDUKACJA» в якості свого помічника для зарахування до ВНЗ Польщі:

Програма «MOJA EDUKACJA» має великий досвід і команду професіоналів з Польщі та України.

Ми – офіційно оформлена в Польщі компанія, яка має представництво в Україні.

Ми – офіційний представник ряду приватних і державних ВНЗ Польщі. Серед університетів з якими Ми співпрацюємо: Університет Економіки (WSG), Вища Школа Банківської Справи (WSB), Ягеллонський Університет (UJ), Лодзинская Політехніка (PŁ), Академія ім. Леона Козьмінського (ALK).

Повний список наших польських ВНЗ – партнерів (500 ВНЗ – 5000 напрямків і понад 11000 спеціальностей на вибір), в яких надається кращу вищу освіту в Польщі, ви можете побачити на нашому сайті.

Не потрібно здавати ЗНО і вступні іспити.

Ми пропонуємо дистанційний супровід всіх учасників протягом всього строку навчання в Польщі.

Оставте свою оценку

51 коментар

 1. NikaZalevich  коментує:
  3
  1

  Могу только положительно оценить проект Moja Edukacja

  • Тип: + позитивн.
 2. Nikolay5533 коментує:
  4
  2

  Я був лише в Польщі, навчався там. Зараз лиштвся і працюю по спеціальності – СМ Менеджер. А сам з Рівного. Коли поступав ні до кого було звернутись по допомогу, але поряд була контора – Моя Едукація http://mojaedukacja.com/ – дійсно помогли поступити в Люблінську Політехніку.

  • Тип: + позитивн.
 3. Sergey Harchenko коментує:
  2
  2

  Вже навчаюсь в Люблінській Політехніці! Все подобається. НАвчальний процес побудований так що мотивує студента навчатись на відмінно, що не скажеш про той вуз де я раніше отримав освіту. За допомогою звертався до місцевої фірми Моя Едукація – http://mojaedukacja.com/.

  • Тип: + позитивн.
 4. borusborusyk коментує:
  3
  0

  Можете сміло підписувати з ними контракт, люди там серйозні….мені це і сподобалося в Moja Edukacja. Зробили все що і просив….Особливо сподобалося що все було швидко…і без морочіння голови

  • Тип: + позитивн.
 5. rudkovskyvova77 коментує:
  1
  1

  “Не міг точно визначитись зі спеціальністю. Знав, що хочу економічну спеціальність і вчитись хотів у Варшаві.
  Тоді звернувся за послугами у Moja Edukacja. Сподобалось їх відношення та сумлінний підбір
  спеціальностей, враховуючи мої побажання, тому порадившись, обрали з батьками саме цю фірму. “

  • Тип: + позитивн.
 6. Osher коментує:
  1
  1

  Привет, опыта сотрудничества с фирмой Moja Edukacja я не имела. Но поискала в интернете и нашла несколько отзывов, все положительные, зашла на их сайт http://mojaedukacja.com/ все четко и доступно описано. Лично для меня они внушают доверие, но решение принимать вам… 

  • Тип: + позитивн.
 7. FoxRiverrr коментує:
  1
  0

  Доброго дня, цікавить позитивний чи негативний досвід про компанію “Moja Edukacja”. Хочемо брата відправити навчатись у Польщу, вийшли на освітню програму Moja Edukacja. Люди начебто там організовані та професійні, але поки контракт ми ще не підписували, хочемо більше дізнатись про цю компанію. Буду вдячний якщо поділитесь досвідом.

  • Тип: + позитивн.
 8. ilonchik коментує:
  1
  1

  Я теж зверталась у Моя Едукація, загалом задоволена. Сподобалось, що є зручний сайт http://mojaedukacja.com/ та можна звертатись до них не тільки перед вступом, а й дзвонити їм під час навчання, якщо є якісь питання. У мене стався посеред навчального року нещасний випадок і по українській страховці хотіли щоб я сама оплатила лікуванння (уявіть, майже 1000 дол!!) а тоді по приїзду в Україну по чеках повертала собі кошти від страхової PZU. Завдяки наполегивості менеджера Едукації, що годину спілкувався з страховою, страхова перерахувала гроші на лікарню в Польщі і мені не довелось нічого платити. Уявіть, звідки було брати такі гроші, ще й за кордоном!! Так що хлопці молодці, за це вдячна.

  • Тип: + позитивн.
 9. Ирина коментує:
  1
  0

  Все добре організували, включаючи навіть проїзд до Польщі.

  • Тип: + позитивн.
 10. 0
  0

  Мені сподобалось, що представники проекту розказали саме те, чого нема в інтернеті. Наприклад, дуже цікавили умови проживання, доїзду, як користуватися страховкою. 

  • Тип: + позитивн.
 11. Oleh Yukhymchuk коментує:
  1
  0

  Надали дуже змістовну консультацію

  • Тип: + позитивн.
 12. Denys Bandylko коментує:
  0
  0

  Мабуть найкраща фірма, яка пропонує навчання в Польщі

  • Тип: + позитивн.
 13. Владимир коментує:
  1
  0

  Услуги фирмы очень понравились, предоставляют целый пакет – от польских курсов до помощи в поиске жилья в Польше. Очень удобно.

  • Тип: + позитивн.
 14. Артем коментує:
  0
  0

  Хотів отримати спеціальність, якої немає в Україні. Завдяки працівникам Moja Edukacja мені підібрали сучасну спеціальність, до того ж викладання ведеться англійською. Задоволений, бо можу поїхати потім працювати десь поза межами Польщі

  • Тип: + позитивн.
 15. darya_idea коментує:
  0
  0

  Обращалась в Моя Эдукация и осталась довольна. Поехала на курсы в Польшу, побыла в языковой среде – мне кажется, такая учёба самая эффективная, если учишь язык. Там же чётко определилась с вузом, который посоветовали выбрать в Эдукации. Ещё планирую остаться в Польше на магистратуре.

  • Тип: + позитивн.
 16.  MaksYaskov коментує:
  1
  1

  Мне понравилась подготовка сотрудников. Знают своё дело и отлично владеют информацией. Рекомендую!

  • Тип: + позитивн.
 17.  Katia_M коментує:
  1
  0

  Задоволена курсами польської мови, які запропонував проект Moja Edukacja. Підтягнула знання дуже сильно.

  • Тип: + позитивн.
 18.  Наташа  коментує:
  0
  0

  Обращалась год назад на программу Moja Edukacja – сотрудники уделили несколько часов, только чтобы рассказать все нюансы, которые меня интересовали. Очень подробно рассказали про особенности вступительной кампании, мне понравился их подход. 

  • Тип: + позитивн.
 19. Denis Franchuk коментує:
  2
  0

  До цієї компанії звернувся вперше. Не шарашка. нормально орзанізована робота. працюють люди що люблять свою справу, ідуть на допомогу якщо в мене виникали проблеми із вступом та незрозумілістю деяких аспектів вступної компанії. Молодці, дякую!

  • Тип: + позитивн.
 20. vk_34041208 коментує:
  0
  0

  Мої знайомі користувались послугами проекту «Moja Edukacja», чув лише гарні відгуки. На мій погляд, компанія вже з великим досвідом, не “зелена” на ринку освітніх послуг. Позитивно себе зарекомендували.

  • Тип: + позитивн.
 21. noname коментує:
  1
  0

  Компанія чудово справилась з пошуком оптимальної по грошам для мене вищої школи. Менше затрат часу на особисті переписки з учбовим закладом перед вступом. З оформленням всіх документів допомогли. Плюс в репу+

  • Тип: + позитивн.
 22. Дмитро коментує:
  1
  0

  Программа допомоги із вступом до вишу добре організована, сподобались пропозиції, щодо закладів куди варто подати документи на вступ

  • Тип: + позитивн.
 23. Максим Деркач коментує:
  1
  0

  Роботою задоволений. До справи з пошуку університету, та оформлення документації поставились з відповідальністю.

  • Тип: + позитивн.
 24. Iadelkis коментує:
  1
  0

  Дуже хороша компанія, всім своїм знайомим рекомендую саме її

  • Тип: + позитивн.
 25. Bioragul коментує:
  0
  0

  Працівники Moja Edukacja допомогли не тільки з документами на вступ, але й організували ознайомчу поїздку в університет. Дуже задоволені їх роботою. Дякую

  • Тип: + позитивн.
 26. HenryOne коментує:
  0
  0

  Звертався за послугами вступу в Люблін. Все дуже просто роблять, без заморочок. Вийшло не дуже дорого, дякую.

  • Тип: + позитивн.
 27. 0
  0

  Розторопні працівники, добре орієнтовані в своїй справі, поганого не порадили. Гарно все підібрали) 

  • Тип: + позитивн.
 28. 0
  0

  Після того як скористались послугами MOJA EDUKACJA, рекомендємо цю компанію всім своїм знайомим. Персонал привітний, ніяких проблем зі вступом не було. З переїздом також допомогли. Дякую!

  • Тип: + позитивн.
 29. Zohadama коментує:
  0
  0

  Хороша компанія, всім рекомендую!

  • Тип: + позитивн.
 30. rudkovskyvova коментує:
  0
  0

  Чудова фірма. Хлопці серйозні та організовані. При укладанні договору розібрали всі пункти що було не ясно. Дякую! Без “підводних каменів”. До речі, знижка реальна – https://mojaedukacja.com/vartist-poslug, не фікція )))) 

  • Тип: + позитивн.
 31. forumosvita коментує:
  0
  0

  Moja Edukacja – справді достойна компанія. Допомагали зі вступом в Варшавський університет. Крім оформлення документів на вступ також допомогли з візою та організували переїзд. Дуже вдячний за підтримку та віру в мої сили. Всім рекомендую

  • Тип: + позитивн.
 32. Покупатель коментує:
  0
  0

  Прекрасная компания, которая имеет широкий спектр услуг. Вступала на магистратуру в Jagielloński университет. Все документы оформляли сотрудники фирмы, их работой довольна полностью.

  • Тип: + позитивн.
 33. Сергій коментує:
  0
  0

  Моя Эдукация – це компанія що варта вашої уваги. Повністю задоволений їх роботою. Допомогли і зі вступом і з курсами польської мови. Дуже дякую

  • Тип: + позитивн.
 34. Anonymous коментує:
  0
  0

  Очень помогли с поступлением на магистратуру в Краковский университет. Так что рекомендую всем, кто хочет быстро и без проблем поступить в польский ВУЗ

  • Тип: + позитивн.
 35. Анна коментує:
  0
  0

  недавно воспользовалась услугами фирмы “Моя едукации”. Очень понравилось отношение к клиентам. Я не знала куда и что … Очень быстро подобрали оптимальный для меня вариант как по размещению так и по ценам

  • Тип: + позитивн.
 36. Генадій коментує:
  0
  0

  Відправили сина на навчання в Польщу. Скористались послугами фірми – дуже задоволені, не пошкодували. Все роз’яснили, підібрали житло, допомогли оформити візу. Син задоволений. Рекомендую!

  • Тип: + позитивн.
 37. Nderitrai коментує:
  0
  0

  Дуже щасливі що скористались послугами компанії Моя едукація. Працівники фірми дуже ввічливі, все пояснили і допомогли підібрати університет, добратись до місця.

  • Тип: + позитивн.
 38. Maks коментує:
  0
  0

  Обращался на проект “Моя едукация”. Работой фирмы доволен, очень быстро и оперативно помогли, потому что сроки у меня если честно поджимали. Точно не “кидалово” и цены на услуги оптимальные. Советую!!!

  • Тип: + позитивн.
 39. Ирина коментує:
  0
  0

  “Спасибо Проекту за помощь с обучением в Польше. Учусь уже на втором курсе. Все нравится.
  Рекомендую”

  • Тип: + позитивн.
 40. Ynaoraria коментує:
  0
  0

  Допомогли зі вступом на магістратуру. Задоволені що скористались послугами саме цієї компанії.

  • Тип: + позитивн.
 41. Nareik коментує:
  0
  0

  Хорошая компания. Всем рекомендую. Поступал на магистратуру в Ягеллонский университет с помощью MOJA EDUKACJA, поступил без проблем, всем доволен

  • Тип: + позитивн.
 42. Сергей Чернов коментує:
  0
  0

  Дуже сподобалося, висока якість обслуговування за доступні ціни. Дуже ввічливі працівники. З їх допомогою без проблем вступив до Університету Економіки. Всім хто бажає навчатись в Польщі рекомендую саме цю компанію.

  • Тип: + позитивн.
 43. Владимир  коментує:
  0
  0

  Пользовался услугами MOJA EDUKACJA. Достойная компания. Очень быстро подготовили все документы и организовали переезд.

  • Тип: + позитивн.
 44. 0
  0

  А я звертався у фірму Moja Edukacja, щоб мені підібрали вуз для навчання. Самому важко знайти інфу, де дешевше навчання і хороші викладачі. Допомогли мені з документами, бо самому їх нереально зібрати.

  • Тип: + позитивн.
 45. Єлізавета Редька коментує:
  0
  0

  Дякую за підтримку команді “Моя Едукація”,надали всю потрібну інформацію,якісні послуги,відповідали на кожне запитання.Доступні ціни,гарне ставлення,швидка робота.Раджу всім знайомим,друзям і людям ,хто шукає надійних людей,які допоможуть навчатись у Польщі!!!Дякуююю

  • Тип: + позитивн.
 46. Lireynalo коментує:
  0
  0

  Достойна компанія. Доступні ціни. Прекрасне обслуговування.

  • Тип: + позитивн.
 47. Яна коментує:
  1
  0

  Довольна курсами польского языка, которые предложила компания Moja Edukacja. Я гораздо увереннее чувствовала себя по приезде в Польшу чем рассчитывала.

  • Тип: + позитивн.
 48. Ольга коментує:
  2
  0

  Зверталася в MOJA EDUKACJA стосовно вступу в Ягелонський в Кракові. Дуже вдячна за допомогу! Дівчатка всі ввічилі і завжди готові допомогти, вчасно інформують про все необхідне. Спочатку намагалася перепровіряти і контролювати процес, але швидко зрозуміла, що в них все під контролем і розслабилася. Підписали договір на весь пакет послуг: так нам крім допомогі у вступі ще оформили проживання в гуртожитку і довезли на місце вчасно! Всім раджу- не пожалкуєте!

  • Тип: + позитивн.
 49. 1
  0

  Мама студентки Краківської Академії ім. Анджея Фрича Моджевського (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego). Хочу порекомендувати проект Moja Edukacja, якщо ви або ваша дитина планує навчатися в Польщі. Тут вам нададуть інформацію і рекомендації щодо вибору навчального закладу. Допоможуть із оформленням всіх необхідних документів для навчання, виїзду та проживання. Всі притання, які виникали у нас при підготовці до вступу, пошуку житла і ін. були вирішені повністю і оперативно. Дуже дякую працівникам проекту.

  • Тип: + позитивн.
 50. 0
  0

  Неймовірна команда, приємні дівчатка, надали змістовну інформацію про всі вузи Польщі, так як сама ж не могла визначитися . Відповіли на всі запитання. Рекомендую тут вас приємно зустрінуть та нададуть якісну консультацію.

  • Тип: + позитивн.
 51. forumosvita коментує:
  0
  0

  Кого цікавить Moja Edukacja рекомендую прочитати ось цю статю http://uzinform.com.ua/news/2017/12/19/151762.html

  • Тип: + позитивн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *