Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” – відгуки, рейтинг, інформація

Логотип

Головний офіс – м. Київ
Адреса: 04053 м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема) 49, оф. 509
Email: info@univerpl.com.ua
+38 (044) 33-20-930

Сайт: http://www.univerpl.com.ua/uk/

Ukraińsko-Polskie Centrum Edukacyjne “UniverPL” Sp. z o.o. – польська компанія, зареєстрована за адресою ul. Nowogrodzka 31, Warszawa 00-511 (Polska).

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL” створений для українських абітурієнтів з метою простого та прямого доступу до вищих навчальних закладів Польщі, зокрема для їхньої підготовки до вступу, адаптації та підтримки під час навчання.

“UniverPL” впевнено займає лідируючі позиції на українському ринку. Головний офіс в Україні розташований у м. Київ, також компанія має регіональні представництва в Суми, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Нова Каховка, Чернігів, Черкаси, Кривий Ріг, Тернопіль, Івано-Франківськ та Львів.

Оставте свою оценку

5 коментарів

 1. 0
  2

  Час, який я провів на курсах, минув дуже швидко. Бо приємна обстановка, гарне місто і дружній колектив не давав мені нудьгувати. Я відкрив для себе нових знайомих, друзів та можливості. Хочу сказати окреме спасибі нашому куратору Роману, який підтримував, допомагав нам, але тільки без «левых движений». Ці курси – гарна можливість познайомитись з ритмом міста та навчання. Спасибі Еліні, гарній та розумній дівчині, яка також допомагала нам. Я не жалкую, що поїхав на ці курси, бо набрався досвіду, підтягнув мову та почуваю себе більш впевнений перед початком навчання. Жалкую тільки про одне, що не дізнався про ці курси в минулому році і не поїхав тоді.

  • Тип: + позитивн.
 2. Роман Фурсенко коментує:
  0
  1

  Курси в Польщі – це чудово! За цей 1 місяць я навчився трохи розмовляти польською. Дякую всім за цей місяць, я думаю, що в наступному році я повернуся іще раз. Мої побажання – гарного вам настрою, більше студентів і радості.

  • Тип: + позитивн.
 3. Дарина коментує:
  0
  1

  “Цього року я була на курсах польської мови UniverPL, які тривали 4 тижні. Щодня ми мали уроки, на яких вивчали граматику та практикували нашу мову. В суботу, зазвичай, ми мали різні екскурсії, на яких були:
  – парки з чудовими пейзажами;
  – зоопарк з різноманітністю тварин;
  – неймовірний «Centrum Nauki Kopernika»;
  – «Muzeum Povstania Warszawskiego».
  Проте, найбільш вражаючою для мене була поїздка до «Palac Kultury i Nauki», де ми ходили по нічній терасі і спостерігали красу нічної Варшави.
  Великий плюс, що щосереди, після занять, ми дивилися фільми польською мовою, щоб розуміти повсякденну мову поляків.
  Я дуже вдячна нашому координатору – Роману, який допомагав мені вилікуватися, купляв ліки та вирішував проблеми зі страховкою.
  І не можна забути про Еліну, яка завжди піде на зустріч, допоможе з домашнім завданням , вислухає, підтримає і розвеселить.
  Загалом я дуже вдячна цій компанії)”

  • Тип: + позитивн.
 4. Отзыв коментує:
  0
  0

  “Добрий день!
  Я хочу поділитися своїми враженнями щодо курсів UniverPL. Це найкраще місце для вивчення польської мови в Україні. Тут вас навчать не тільки розуміти та писати, а й говорити молодіжною польською мовою ,тобто з усіма сталими виразами які повинні бути в мові людини,що хоче не тільки навчатися а й жити в Польщі. Особливо мені сподобалися вчителі в UniverPL, вони мають високу кваліфікацію і певні навички в психології,які дозволяють їм легко справлятися з учнями уникаючи будь-яких конфліктів.
  Я дуже задоволений що пішов на курси в UniverPL,це були кращі курси в моєму житті.”

  • Тип: + позитивн.
 5. Николай коментує:
  2
  0

  Навязывают очень несерьезные вузы уровня Вистула или Моджевского, данные вузы выплачивают им откаты из ваших оплат за обучение. Читайте реальные отзывы про представленные на сайте ВУЗы и не слушайте их консультантов которые расхваливают эти шараги. За что вы просите 600 евро? Если позвонить в ваши “партнерские” ВУЗы напрямую, там отвечают на украинском языке и уговаривают поступать к ним без всяких посредников, самое главное что требуется для успешного поступления это сделать оплату. УниверПЛ пользуются незнанием людей и выдуривают огромные деньги.

  • Тип: - негативн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *