Суспільна академія наук у Варшаві

warszawa.san.edu.pl

ul. Łucka 11 00-842 Варшава
Телефон : 22 656 36 15; 22 656 36 16
еmail: dziekanat_wawa@san.edu.pl
спеціальності
спеціальності денне
ліц. інж. маг. ліц.+маг.
Адміністрація
Англійська філологія
Англійська філологія (навчання англійською мовою)
Архітектурa та містобудування
Геодезія і картографія
Графіка
Журналістика та комунікація
Інформатика
Косметологія
Логістика
Міжнародні відносини
Національна безпека
Педагогіка
Психологія
Соціологія
Туризм і відпочинок
Управління
Управління (навчання англійською мовою)
Фізіотерапія
Фільм та аудіовізуальне мистецтво
Фінанси та облік
ОПИС

Суспільна академія наук у Варшаві є недержавним закладом, який функціонує на основі Закону про вищу освіту від 12 вересня 1990 року. Засновником ВНЗ є Польська асоціація викладачів. Навчальний заклад є соціальним і працює за принципом некомерційних організацій. Це означає, що всі надлишки коштів призначені для подальшого розвитку університету.

 

ВНЗ має право надавати докторські ступені на двох факультетах: управління та філології, завдяки цьому, школа могла з 1 січня 2012 року стати Суспільною академією наук.

 

З 2000 року Суспільна академія наук є першою недержавною школою в Варшаві, яка отримала всі магістерські повноваження, а з 2006 року має право присвоювати ступінь доктора економічних наук. У 2004 році наш університет отримав позитивну оцінку національної акредитаційної комісії, яка гостила на лекціях, навчальний заклад був нагороджений Європейською медаллю (медаль присуджена знову в 2006).

 

Наш університет перший з недержавних університетів у Варшаві отримав статус ВНЗ. Навчальний заклад отримав дуже багато нагород, статуеток і відзначень, наприклад: Менеджер року, Лідер Нових Технологій.

 

Суспільна академія наук має розвинену матеріальну базу: будинки для навчання і проживання в центрі міста. Вона володіє приблизно 20-ма будівлями загальною площею понад 35 тисяч. кв.м., розташованими в центрі міста Лодзь та Варшава, а також в інших містах, де функціонують філіали нашого ВНЗ.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *