Суспільна академія наук управління та менеджменту в Лодзі

spoleczna.pl/

Генрика Сєнкевича 9, 90-113 Лодзь
Телефон : 48 42 664 66 66
еmail: rektorat@spoleczna.pl
спеціальності
ФАКУЛьТЕТИ денне заочне
ліц. ліц. маг. ліц.+маг.
Адміністрація
Геодезія і картографія
Графіка
Журналістика та комунікація
Інформатика
Косметологія
Культурознавство
Логістика
Національна безпека
Охорона здоров’я
Педагогіка
Психологія
Соціальна робота
Соціологія
Управління
Фізіотерапія
Фінанси та рахунковість

опис ВНЗ

Суспільна академія наук управління та менеджменту в Лодзі є недержавним закладом, який функціонує на основі Закону про вищу освіту від 12 вересня 1990 року. Засновником ВНЗ є Польська асоціація викладачів. Навчальний заклад є соціальним і працює за принципом некомерційних організацій. Це означає, що всі надлишки коштів призначені для подальшого розвитку університету.

 

ВНЗ має право надавати докторські ступені на двох факультетах: управління та філології, завдяки цьому, школа могла з 1 січня 2012 року стати Суспільною академією наук.

 

З 2000 року Суспільна академія наук є першою недержавною школою в Лодзі, яка отримала всі магістерські повноваження, а з 2006 року право присвоювати ступінь доктора економічних наук. У 2004 році наш університет отримав позитивну оцінку національної акредитаційної комісії, яка гостила на лекціях, навчальний заклад був нагороджений Європейською медаллю (медаль присуджена знову в 2006).

 

Наш університет як перший недержавний університет в Лодзі, отримав статус ВНЗ. Навчальний заклад отримав дуже багато нагород, статуеток і відзначень, наприклад: Менеджер року, Лідер Нових Технологій.

 

Суспільна академія наук має розвинену матеріальну базу: будинки для навчання і проживання в центрі міста Лодзь. Вона володіє приблизно 20-ма будівлями загальною площею понад 35 тисяч. кв.м., розташованими в центрі міста Лодзь та Варшава, а такаж в інших містах, де діють філіали нашого ВНЗ.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *