Студентські пільги…

…тобто все, що тобі треба знати про знижки

 

Навчання у ВНЗ – це не тільки освіта і підготовка до іспитів. Статус студента – це також різні типи привілеїв.

 

Студентський квиток дає вам право на знижку у громадському транспорті відповідно до постанови Міністра внутрішніх справ і адміністрації від 25 жовтня 2002 (Про типи документів, що підтверджують право на пільгові поїздки у громадському транспорті). Обсяги знижок:

  • 51% – у громадському залізничному транспорті у пасажирських, швидких поїздах та еxpress на підставі одноразових квитків (до 26 року життя);
  • 49% – у громадському залізничному транспорті у пасажирських, швидких поїздах та еxpress на підставі місячних квитків, у автобусному транспорті на основі зареєстрованого місячного проїзного квитка (до 26 року життя);
  • 50% – у громадському міському транспорті.

 

Але студентські пільги стосуються не тільки подорожей. Зі студентським квитком можна купити дешевші квитки в кіно, театр, музеї, а також квитки на концерт. Знижка не завжди сягатиме 50%, але ви напевне заощадите кілька польських злотих.

 

Статус студента також дає право на знижки у деяких продуктових магазинах, магазинах канцелярського приладдя та у книгарнях. Знижки на книги, канцтовари, продукти становлять 10–20 відсотків від їхньої вартості.

 

Студенти також можуть скористатися багатьма акціями, наприклад, у Польщі дуже популярні студентські години або дні у всіх видах пабів, ресторанів і кавʼярень.

 

Організатори курсів, конференцій або різних занять, які ведуть підготовку до отримання сертифікатів (наприклад мовні або IT) встановлюють нижчі ціни для тих, хто має статус студента.

 

Не забувайте поцікавитися, чи є на концерт, фільм, виставу знижки для студентів. Зазвичай цю інформацію можна знайти на цінниках або веб-сайтах.

 

Часто проводяться змагання для студентів, переможці яких отримують певні знижки.

 

Банки також пропонують спеціальні рахунки для студентів і кредитні картки для молоді. Умови розрахунку для студентів більш зручні.

 

Школярі, студенти та аспіранти мають також право на безкоштовну медичну допомогу навіть через кілька місяців після закінчення навчання. Це стосується всіх студентів, незалежно від типу навчального закладу та форми навчання. А в разі страхування через університет, студент будь-якого віку може скористатися таким забезпеченням.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *