Підсумки виставки «Освіта та кар’єра – 2014»

10-12 квітня 2014 року у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13) відбулася щорічна виставка «Освіта та кар’єра – 2014», в рамках якої відбувалася виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”. Як Ви вже здогадались – ми були одними з учасників цього заходу. Враховуючи факт пов’язаний з подіями на Майдані у Києві можна сказати, що учасників було трошки менше ніж на такому ж ярмарку, який проходив у Києві в листопаді, однак кількість відвідувачів не зменшилась.

Завдяки місцезнаходженню і призначенню будівлі охочої молоді було багато. Завдяки Нам молодь і не тільки мали змогу ближче познайомитись з такими ВНЗ, як Апейрон – ВНЗ Публічної та Індивідуальної безпеки, Папський Університет Йоана Павла II у Кракові, Вища Школа бізнесу й охорони здоров’я «Медик» у Лодзі, Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла II, Жешувський Університет, Вища Школа Туризму та Іноземних Мов у Варшаві, Вроцлавська Вища Школа Прикладної Інформатики — Горизонт, Педагогічний Університет імені Комісії Національної Освіти у Кракові, Університет Права і Адміністрації Жешув — Перемишль, Вища Школа Екології та Управління у Варшаві, Академія Ігнатіанум у Кракові, Вища Школа Управління і Банківської Краків . Саме ці Вищі Навчальні Заклади були представлені командою „Zostań Studentem” – “Навчання у Польщі”.

Презентації ВНЗ проходили двома способами: практична інформація знаходилася у нашій найновішій брошурі, також відвідувачі мали змогу переглянути сторінку ВНЗ, який їх зацікавив у наші інтернет базі studyinpoland.com.ua.

Незабутні враження від виставки отримали як ми, так і відвідувачі. Найголовніше, що всі залишилися задоволеними, а Ми продовжуємо проводити діалоги з зацікавленими Навчанням у Польщі. До нових зустрічей 🙂

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *