Про рейтинг

Рейтинг Study in Poland – це незалежний проект студентів та колишніх випускників польських ВНЗ.

Створюючи рейтинг ми беремо під увагу:

  • кількість та якість відгуків студентів про програму
  • якість консультацій
  • базу університетів
  • ціни на послуги
  • загальну якість послуг
  • підтримку в Польщі

Вибираючи, до якої фірмі або проекту звернутися, щоб вступити на навчання до Польщі, ми орієнтуємося на різні параметри, але не завжди вартість послуг та довготривалий досвід роботи є вірним критерієм. Нижче представлені думки випускників польських ВНЗ, які мають безпосереднє відношення до процесу вступу на навчання до Польщі.

Рейтинг Study in Poland є незалежним, що ґрунтується на відгуках користувачів в Інтернет та активності на сайті Study in Poland.

Ми точно знаємо, що розповісти відвідувачам сайту Study in Poland, студентам, як існуючим, так і майбутнім. Ми сподіваємося, що рейтинг Study in Poland допоможе Вам при вступі на навчання до Польщі.

Як рейтинг Study in Poland може допомогти при виборі програми через яку поступати до Польщі?

Рейтинг порталу Study in Poland відображає актуальну інформацію і може виступати в ролі підказки при виборі Вами фірми чи програми навчання. Наприклад, фірми, що займають лідируючі позиції підсвідомо викликають довіру потенційних клієнтів.

Але як формується рейтинг?

На позицію лідируючої програми у списку  впливають, в першу чергу, відгуки клієнтів та студентів, а саме – їх кількість і якість. Під якістю мається на увазі справжність відгуків, тому відвідувачі порталу Study in Poland можуть бути впевнені, що всі коментарі залишають реальні люди.

Необхідно також зауважити, що рейтинг фірм постійно змінюється – в залежності від нових відгуків і активності. При виборі програми Ви можете звернути увагу на позицію в загальному рейтингу, але також і на окремі його показники.