Навчання у Польщі – Європа «не за горами»

У свідомому віці, навчаючись у випускних класах настає час серйозно замислитись над своїм майбутнім. Важливо розуміти, що від вибору ВНЗ залежить твоє майбутнє працевлаштування. На щастя Ми живемо з вами у світі гуманізму та демократії так що кількість відчинених дверей необмежена.

У наш час ми маємо унікальну можливість вибрати будь-який ВНЗ, який відповідає вимогам майбутнього абітурієнта. У цій справі головне не зробити помилку. Унікальною можливістю є не тільки вибір університета і факультета, але й вибір країни, в якій навчатися і отримати вищу освіту.

 

Все частіше молоде покоління обирає Польщу. Закінчення польского ВНЗ дає диплом європейського зразка, який визнається не тільки в Єропі, але майже у всьому світі.

Польща — це країна, яка вабить молодь з усього світу, не є виключанням молодь з України, Росії та Білорусі.

Польща — це країна- побратим України, Росії та Білорусі, в ній також живе слов’янський народ, але у загальному розвитку Польща трошки випередила своїх побратимів хочаж би тим, що вже є членом ЄС. А цей факт відкриває необмежені можливості для молоді.

Чому варто вибрати Польщу?

Величезна кількість університетів, академій, політехнік та інших првиватних й державних ВНЗ задовільняють вимоги кожного. Крім того Польща вражає красою своїх історичних памяток та памяток культури. Кожне місто прекрасне по своєму, будь то Варшава чи Краків, Познань чи Вроцлав чи меньші міста — Люблін або Жешув чи Білосток.

Унікальною можливістю є не тільки отримання диплому європейського зразка, але й насолода перебуванням за кордоном. Почуття легкості та неперевершеності дарує дружній студентський клімат, який переважає в кожному місті, в якому є хоч один ВНЗ. Наприклад:

  • У Кракові вчиться приблизно 182000 студентів, які навчаються у 21 різних навчальних закладах;
  • У Варшаві – кількість судентів перевищує 255000 осіб;
  • У Познані – білш ніж 1400000 студентів;
  • У Вроцлаві – білш ніж 1400000 студентів.

 

Ти також можеш стати одним з них, якщо ти з України, Росії чи Білорусі.

Переваги навчання у Польщі

Насправді їх дуже багато та всі не перерахуєш, але про найголовніші слід згадати:

  • Навчання в ЄС – диплом європейського зразка;
  • Можливість брати участь в програмах мобільності студентов- програми обміну студентами між польськими ВНЗ, а також виїзди на навчання за кордон, практики і стажування (Erasmus, Erasmus plus, MOST);
  • Можливість отримання Karty czasowego pobytu – Карта тимчасового проживання, яка дозволяє також подорожувати без візи країнами Shengen(Шенген) зони : Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Греція, Іспанія, Люксембург, Голландія, Німеччина, Португалія, Швеція, Італія, Естонія, Литва, Латвія, Мальта, Польща, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина, а також Норвегія, Ісландія, Швейцарія;
  • Вивчення будь-якої сучасної іноземної мови і навіть мертві мови, нп., Латинь;
  • Спілкування з іноземними студентами- інтеграція і вивчення різних культур з перших вуст;

Окрім вищеперелічених плюсів Ви можете отримувати першокласну медичну допомогу в необхідних випадках згідно з вашою медичною страховкою, яку надає ВНЗ. Кращих студентів чекають гранти і різні стипендії (за успіхи в навчанні і спорті). Також існує можливість отримувати соціальні пакети (одноразові або багаторазову фінансову допомогу) та ін.

Один із студентів поділився своїми враженнями про навчання у Польщі:

«Мене звати Максим, коли мені випала можливість поїхати на навчання в Польщу я негайно і не роздумуючи погодився, про що не пошкодую ніколи в житті. У передчутті нових відкриттів я відправився в Польщу. Це було щось нове і незвичайне в порівнянні з Україною, адже звідти я родом. Приїхавши і оселившись в гуртожитку я відкрив новий етап у своєму житті. Наприклад взяти мою кімнату в гуртожитку, яка не просто була простора і затишна, а і повністю з новими меблями, що практично не зустрічається в українських гуртожитках. У деякій мірі я матеріаліст, тому впершу чергу звернув увагу на ціни в продуктових магазинах і маркетах, і скажу Вам, що був приємно здивований, тому що ціни на більшу частину продуктів була нижча ніж в Україні. Я пам’ятаю свій перший день в університеті неначе це було учора. Шикарна будівля з безліччю привітних людей(студентів і викладачів) відразу ж добре себе зарекомендувала. На протязі першого року навчання я познайомився з людьми з 44 різних країн, тільки уявіть собі, вони теж всі приїхали вчитися у Польщу.Усе моє навчання проходило в милому і привітливому колективі, за цей час я завів багато нових знайомих, які по суті і допомогли мені влаштувати моє майбутнє.»

Все в Твоїх руках і Ти сам будуєш своє майбутнє. Зроби правильний вибір — Польща «не за горами»

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *