Навчання у Любліні (Польща)

Люблін – це місто зі своїм характером і унікальним стилем

Люблін це місто молодих людей. Тут знаходяться п’ять державних університетів і ряд приватних ВНЗ, які навчають молодь не тільки з Польщі. Численна студентська спільнота надає Любліну динамічний характер.

 

Творчий потенціал молодих людей використують науково-дослідницькі центри і компанії, які шукають інноваційні технології. Люблін все частіше вибирають студенти, і це для них Міська рада Любліна створила проект “Study in Lublin”.

 

“Study in Lublin” це інструмент, спрямований на Люблінські університети, щоб допомогти їм підтримувати постійну кількість студентів і випускників. Проект передбачає тісну співпрацю держави, бізнесу та університетів. У рамках проекту був створений веб-портал www.study.lublin.eu, що надає іноземцям інформацію про ВНЗ в Любліні, стипендії та процедури для іноземців. Портал доступний чотирма мовами: польською, англійською, українською та російською. Більшість іноземців навчається в медичному університеті, де вже 16 років проводиться навчання медицини англійською мовою. Студенти, які приїжджають, щоб вивчати медицину в Любліні – це в основному жителі США, Канади, Скандинавії, Тайваню і Саудівської Аравії. Усі навчаються на спеціальності лікаря або стоматолога. Тут планують також навчання фармації англійською мовою. Навчання англійською мовою відповідає критеріям ЄС, що також відповідає освітнім стандартам у країнах походження майбутних лікарів. Сьогодні в медичному університеті навчається більше тисячі студентів. Навчання англійською мовою може відбуватися у Любліні на 13 спеціальностях. Таку можливість дає Університет Марії Склодовської-Кюрі, Католицький люблінський університет і Вища школа соціальних та природничих наук ім. Вінсента Поля. Справжнім хітом для іноземців є ветеринарія, яку студенти вивчають англійською мовою – це пропозиція Університету природничих наук.

 

Люблін є найбільш важливим центром культурного життя у східній Польщі.

 

Сьогодні Люблін є піком сучасної культури. Художні події, театри, концертний зал, опера та сцени оперети на правому боці Вісли, музеї та галереї визначають ритм життя в Любліні. Організовані тут фестивалі Міжнародного зіткнення (у нас цей фестиваль перекладають як «Театральні конфронтації», я би теж так написала – ОШ), Міжнародні дні документального кіно “На перехрестях Європи”, Ніч культури мистецтва Карнавал – чемпіони, Театральний фестиваль Центральноі Європи «Сусіди», Міжнародний конкурс юних скрипалів чи Міжнародні фольклористичні зустрічі не тільки приваблюють до міста відомих художників з усього світу, але перетворюють вулиці на мультикультурний натовп, що говорить різними мовами світу.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *