Навчання у Кракові (Польща)

Краків (пол. Kraków, нім. Krakau) — місто в Польщі на березі Вісли, 760 тисяч жителів (2004), з найближчими передмістями 1,2 млн. Адміністративний центр Малопольського воєводства.

 

Друге за величиною та кількістю мешканців місто у Польщі після Варшави; одне з найстаріших міст Польщі, з тисячолітньою історією, багатою культурною і архітектурною спадщиною.

 

Культурна столиця Європи 2000 року. Історичний центр Кракова з 1978 року належить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Краків, безсумнівно, є одним з найбільш цікавих міст Польщі і всієї центральної Європи. Своєю неповторністю місто зобов’язане чудовій архітектурі, яка відноситься ще до тих часів, коли Краків був столицею держави, а Вавель був родовим гніздом польських королів. Увагу приїжджаючих в місто туристів притягує також унікальна атмосфера Казимиру – колишніх, в стародавні часи, єврейських мікрорайонів міста, а також польські шедеври епохи розкольництва.

 

Однак Краків зосереджує в собі не лише історичні пам’ятки, в цьому місті ключем вирує життям, з його численними кафетеріями, клубами та ресторанами, у яких кожен відвідувач знайде щось і для себе.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *