Навчання у Зеленій Гурі (Польща)

Найбільшою перевагою міста є його розташування недалеко від польсько-німецького кордону, недалеко від основних маршрутів і навколишньої природи. Зелена Гура – це місто, яке поєднує в собі сучасність із традицією. Це динамічне місто завдяки великій кількості інвестицій, це місто розважальне завдяки широкому колу культурних заходів, це місто молоде душею завдяки великій групі студентів. Це місто з гарним настроєм, відкрите для гостей і нових мешканців.

Зелена Гура постійно відроджує традицію виновиробництва. Це єдине місто в Польщі, де збереглася традиція збирання вина у вересні (www.winobranie.zgora.pl), місто “чорного спорту” (спідвею), “Зелено-ґурський басейн кабаре”, воно віоме завдяки подіям, що вже стали традиційними (Збирання вина, Фестиваль російської пісні, Міжнародний джазовий фестиваль “Зелене місто джазу”, Літо всіляких муз, Кабаретобранє, Фестиваль кабарету, Міжнародний фольклорний фестиваль, Міжнародний кінофестиваль авторського права “Quest Європа”, Кінофестиваль незалежного кіно «Фільмова ґура”).

Зелена Гура є чудовим місцем для навчання, роботи, відпочинку, розваг і безперервної розваги (кіно, театри, концертний зал, Музей вина, Музей тортур, Пальмовий сад – розташований на “Винному пагорбі” в центрі міста – www.palmiarnia.zgora.pl, відпочинковий та спортивний центр – www.parkwodny.zgora.pl, торгівельні галереї).

Зелена Гура є основним науковим центром, який надає місту багатьох висококваліфікованих співробітників. Місцеве самоврядування тісно співпрацює з науковими та діловими колами. В університетах створюються нові галузі для досліджень, які підвищують здатність знаходити привабливі місця роботи. Найбільшим науковим центром є Університет міста Зелена Гура (www.uz.zgora.pl). На додаток до Зеленогурського університету в місті діють інші університети: Любуський Інститут охорони здоров’я (www.studiujzprzyszłościa.pl), Західна школа міжнародної торгівлі і фінансів (www.zwshifm.edu.pl), філія Економічного університету в Познані (www.ae.poznan.pl) та Інституту філософії та теології ім. Едіт Штайн (www.ift.zgora.pl).
Зелена Гура це місто майбутнього!
Для отримання додаткової інформації: www.zielona-gora.pl.

Місто Зелена Гура
вул. Podgórna 22
65-424 Зелена Гура
Телефон: +48 68456 41 00,факс +48 68456 41 55
urzadmiasta@zielona-gora.pl

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *