Морська академія в Щецині

www.am.szczecin.pl/

Вали Хроброго 1-2, 70-001 Щецин
Телефон : +48 91 480 94 00
еmail: am@am.szczecin.pl
спеціальності
ФАКУЛьТЕТИ денне заочне
інж. маг. інж. маг.
Геодезія і картографія
Інформатика
Логістика
Механіка і машинобудування
Мехатроніка
Навігація (морська)
Транспорт
Управління та інженерія виробництва

опис ВНЗ

Роботодавець чекає на Вас 

Морська академія в Щецині – це цивільний вищий навчальний заклад, яка навчає професіоналів, котрі успішно працюють у морі і на суші. Наші випускники – це конкурентно спроможні на ринку праці фахівці, котрі володіють англійською, мають технічні знання.

 

На сьогодні світовий флот потребує 40.000 фахівців: капітанів, палубних офіцерів і офіцерів інженерів-механіків. Це шанс швидко досягти професійного зростання та високих зарплат у молодому віці.

 

Високий рівень освіти 

Навчальна програма адаптована до сучасних умов експлуатації флоту.
Високому рівню підготовки сприяє сучасна навчальна база, зокрема прекрасно обладнані науково-дослідне судно “Навігатор XXI”, лабораторії та спеціалізовані лабораторії, тренажери, двигуни, кабіни управління, електроні карти і сучасні комп’ютерні класи.

 

В академії також функціонує єдиний у Польщі і в цій частині континенту навчальний центр з найсучаснішою в Європі інтегрованою системою багатоцільових навчальних тренажерів.

 

Якість і рівень освіти у Морській академії в Щецині відповідають вимогам міжнародних конвенцій, Академія має сертифікати якості освіти, завдяки чому вона посідає перші місця у переліку навчальних закладів такого типу в Європейському Союзі. Наші дипломи визнані у всьому світі.

Це простіше ніж ви думаєте

Для тих, хто не вірить, що рівень освіти надто добрий, щоб впоратися з науковим дисциплінам в ході дослідження, Академія організовує безкоштовні додаткові заняття з математики та фізики.

 

Ви можете дозволити собі на ці дослідження 

Для тих, хто не впевнений у тому, що рівень їхніх знань достатньо високий і дозволить впоратися з навчальними дисциплінам під час навчання, Академія організовує безкоштовні додаткові заняття з математики та фізики.

 

Ви можете дозволити собі відвідування таких додаткових занять

Нашим студентам не треба турбуватися про вартість навчання та студентського життя. У Морській академії в Щецині добре функціонує система фінансової допомоги.

 

Кожен студент може подати заяву на отримання стипендії: соціальної допомоги, грантів ректора або матеріальної допомоги. Крім того, до навчального плану включено проходження платного стажування.

Кар’єра і зарплата 

Випускники мають чітко визначений і гарантований шлях кар’єрного зростання. На своєму першому робочому місці після закінченя Морської академії у Щецині, вони зможуть заробляти більше 1000 Євро на місяць. Уже через шість років, у віці 30 років, вони можуть отримати диплом капітана далекого плавання або головного інженера і заробляти близько 5000 Євро!

 

Особи, котрі хочуть працювати на суші, можуть влаштуватися на машинобудівні чи суднобудівні підприємства, стати цінними спеціалістами технічного нагляду, діагностики і ремонту техніки, працювати в науково-дослідних лабораторіях, інститутах, відповідальних за охорону навколишнього природного середовища на різних рівнях державного управління, на підприємствах судновласників, на суднобудівній верфі або в порту, в проектних бюро та службах технічного нагляду.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *