“Леман” – відгуки, рейтинг, інформація

Головна

НАШІ КОНТАКТИ:
КОМПАНІЯ “ЛЕМАН”
Україна, 79035,
м. Львів
вул. Зелена 109, оф. 243
тел./факс.: (032) 244 46 42
моб: +38 096 0 700 500
+38 067 321 49 92
e-mail: osvita.leman@gmail.com

Сайт: http://leman-osvita.com.ua/uk/

ПП “Леман” – це компанія, що динамічно розвивається ще з 1997 року. За цей час ми зарекомендували себе на ринку України та Польщі як успішна та надійна команда професіоналів. Це засвідчують численні контракти по представництву навчальних закладів Польщі, Чехії, Британії, Швейцарії, Канади, Литви, Росії, контракти з мовними курсами за кордоном (зокрема на Мальті, в Британії, Німеччині та інших країнах світу), відгуки та подяки задоволених студентів, нагороди і т.д.

Ми активно розвиваємося та підтримуємо свою репутацію участю в освітніх виставках, пошуком нових ВУЗів – партнерів не тільки в Польщі, а й у інших країнах світу.

За останній рік ми налагодили співпрацю з навчальними закладами та мовними курсами Великобританії, Канади, Італії.

Компанія “Леман” також планує співпрацювати з ВУЗами Німеччини та інших країн.

Оставте свою оценку

17 коментарів

 1. Ліда Іванів коментує:
  1
  0

  дякую всім працівникам фірми особливо СВІТЛАНІ СЕРГІЇВНІ- всім рекомендую цю фірму

  • Тип: + позитивн.
 2. Ліда коментує:
  0
  0

  Послугами фірми залишилась дуже задоволена, дівчата все роблять совісно, дуже відповідальні, поступала моя дочка в Варшаву.Взагалі – потрібно принести документи, а уже все інше – перелкади, подача, візова підтримка – робить фірма, а потім надає сертифікат про зарахування.

  • Тип: + позитивн.
 3. Андрій коментує:
  0
  1

  В компанії працюють дуже хороші та відповідальні спеціалісти, все організували на вищому рівні, поступив без проблем, зараз навчаюсь в WSG в Бидгощі, Польща. Жодних претензій чи зауважень нема,все зробили супер, всім, хто хоче навчатися в Польщі – рекомендую скористатися їхніми послугами!!!

  • Тип: + позитивн.
 4. Таня коментує:
  1
  0

  Мені дуже сподобалась співпраця з агенством “Леман” ! Вони організували все швидко і без проблем! І завжди підтримують на протязі усього навчання!

  • Тип: + позитивн.
 5. Настя коментує:
  0
  0

  фірма хороша, працює на репутацію, роблять навіть більше, ніж обіцяли. Нічого не потрібно робити – всі документи готують самі, подають, допомагають з візою. Дуже їм дякую!!

  • Тип: + позитивн.
 6. Катя коментує:
  0
  0

  Співпраця з ПП Леман – одне задоволення!!! Там працюють тільки професіонали з великої літери. Я не мала жодних проблем з оформленням документів і при отриманні візи. І що саме головне, ціна послуг, порівняно з іншими агенціями – дуже низька.))))))

  • Тип: + позитивн.
 7. Ivi коментує:
  0
  0

  нормальная фирма, не обманывают, все сделали как надо, никаких претензий нету. Благодря им успешно учусь, так что спасибо вам, особенно Олександре – все делала, как для себя

  • Тип: + позитивн.
 8. noname коментує:
  0
  0

  ничего плохого сказать не могу, фирма нормальная вроде, жаль только, что не занимаются грантами на учебу…

  • Тип: + позитивн.
 9. Ева коментує:
  0
  0

  “Приємний колектив, дуже оперативно працюють, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки Вам я студентка у ВУЗі своєї мрії 🙂 Дякую Вам і привіт з Кракова ;)!
  Рекомендую співпрацю.”

  • Тип: + позитивн.
 10. Володимир коментує:
  0
  1

  Завдяки компанії Леман провів чудові два тижні на Мальті та значно підняв свій рівень англійської мови. Дякую Вам))

  • Тип: + позитивн.
 11. Настя коментує:
  1
  0

  ви дуже добре виконуєте свою роботу,і за це вам дякую:)

  • Тип: + позитивн.
 12. black cat коментує:
  0
  0

  Дякую за допомогу в поступленні в Колегіум Сівітас! Все супер, навчання дуже подобається, гуртожиток також! Всім рекомендую леман!

  • Тип: + позитивн.
 13. Олеся коментує:
  0
  0

  Дуже вдячна за професійне виконання роботи! Висока кваліфікація пані Оксани та інших працівників компанії допомогла у вступі до ВУЗу. Дуже задоволена нашою співпрацею, рекомендую усім послуги даної компанії!

  • Тип: + позитивн.
 14. Ірина коментує:
  0
  0

  Хочу подякувати за допомогу! Особливо з візою! Ніяких проблем під час роботи не виникало, чим дуже задоволена! Звичайно ми хвилювалися але це було точно зайвим:) рекомендую Леман всім бажаючим поступати в Польщу!

  • Тип: + позитивн.
 15. Оксана коментує:
  0
  0

  “Дочь поступили на учёбу в Польшу, “”Леман”” подготовили все документы, были очень доброжелательными, и всегда шли на встречу. Большое спасибо за ваши добрые сердца. Ваша компания достойна считаться лучшей. Особенно хочется поблагодарить Татьяну, вы умничка професионального Вам роста, здоровья, удачи Вам и вашей семье. Огромное спасибо.
  Люди не бойтесь, не лохотрон. Нашим детям нравится.”

  • Тип: + позитивн.
 16. Тетяна коментує:
  0
  0

  Дуже дякую Компанії “Леман”, що допомогли вступити на безкоштовне навчання у Польщу. Вашими послугами задоволена на всі 100%. Якісно, професійно, по-дружньому. Дякую за все!!!

  • Тип: + позитивн.
 17. Таня коментує:
  0
  0

  Послугами компаніі задоволені, вступ у ВУЗ Краків2017р.Навчанням задоволені, гуртожиток теж.Працівники професіонали своєі справи, надають цікаві пропозиціі на будь які потреби.Документи, переклади все згідно вимог. Велике дякую керівнику проекту п.Тані і Ліліі.

  • Тип: + позитивн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *