ГМА Гірничо-металургійна Академія ім. Станіслава Сташіца в Кракові

www.agh.edu.pl

Al. Adama Mickiewicza 30 Краків
Телефон : 12 617 22 22
еmail: dzn@agh.edu.pl
спеціальності
спеціальності денне заочне
ліц. інж. маг. ліц. інж. маг.
Автоматизація та робототехніка
Акустична інженерія
Біомедична інженерія
Будівельна хімія
Будівництво
Віртотехнологія
Геодезія і картографія
Геофізика
Гірничо-геологічна спеціальність
Екологічні джерела енергії
Електроніка й телекомунікація
Електроніка та телекомунікація (навчання англійською мовою)
Електротехніка
Енергетика
Захист навколишнього середовища
Інженерія безпеки
Інженерія екології
Інженерія ливарних процесів
Інженерія матеріалів
Інженерія нафти і газу
Інформатика
Інформатика і економетрія
Інформатика та економетрика
Кераміка
Культурознавство
Математика
Медична фізика
Металургія
Механіка і машинобудування
Мехатроніка
Мехатроніка (навчання англійською мовою)
Обчислювальна інженерія
Прикладна інформатика
Соціологія
Телеінформатика
Технічна фізика
Технічно-інформаційна освіта
Туризм і відпочинок
Управління
Управління та інженерія виробництва
Хімічна технологія
ОПИС

Гірничо-металургійна Академія є одним з найбільш знаменитих польських вищих учбових закладів. Цей факт відображається у багатьох рейтингах, в яких внз роками займає провідні місця. Академія є передовим в Польщі внз у галузі сучасних технологій, які дуже важливі у міжнародному масштабі.

Про престиж внз свідчить довга і багата традиція – від початку свого існування, тобто приблизно 100 років, Академія старанно вчить кадрів- інженерів, найбільш затребуваних в Польщі. Внз може похвалитися і іншими рисами : ідеальною локалізацією на території найпрекраснішого польського міста – Кракова, найбільшим студентським містечком в Польщі, яке пропонує студентам 9000 місць, яке розташоване на невеликій відстані від дидактичних і учбових корпусів, сучасною науково-дидактичною базою з лабораторіями, обладнаними унікальною апаратурою, численними пільгами для неповноцінних осіб і неповторною атмосферою навчання. З метою розвитку науково-дослідної діяльності Академія співпрацює з внз в країні та за кордоном.

Студенти отримують кваліфікації на 54 різноманітних напрямах, по понад 200 спеціальностям. Академія пропонує унікальне, часто інтердисциплінарного характеру навчання, яке можна пристосувати до індивідуальних потреб. Таке сучасне вище технічне навчання наповнює людей  інтелектуальним потенціалом. Щорічно вводяться нові напрямки навчання, програми які враховують потреби ринку праці, що виникають з економічних змін, а також потреби у високо кваліфікованих фахівцях. Окрім традиційних факультетів, тісно пов’язаних з добувною галуззю і металургією, внз пропонує факультети, які спеціалізуються, в т.ч на.: інформатиці, телекомунікації, автоматиці, робототехниці, нових матеріалах, технічній фізиці, прикладній математиці, а також управлінні і соціології.

Кадри внз складаються з понад 2000 науковців, у тому числі близько 550 самостійних працівників. Понад 2500 дослідницьких проектів (державних і зарубіжних) знаходяться в процесі реалізації. ГМА бере участь також у багатьох освітніх проектах. Внз має угоди про безпосередню співпрацю із зарубіжними партнерами в Європі, Північній і Південній Америці, також в Азії. В країні підписані угоди про співпрацю з промисловими підприємствами, у тому числі з великими міжнародними корпораціями. Предметом угод є наукова, дослідницька і освітня співпраця. По відношенню до вищезгаданого, диплом ГМА відкриває двері найкращих фірм і підприємств в країні і за кордоном, а наші випускники відповідають вимогам працедавців.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *