ВСІ СПІЛКУЮТЬСЯ НА ОДНОМУ РІВНІ – (ІНТЕРВ’Ю)

Інтерв’ю з Сергієм, який зараз навчається у Collegium Civitas y Варшаві

STUDY IN POLAND.COM.UA: Чи можеш коротко про себе розповісти, тобто звідки Ти, де зараз навчаєшся, на якій спеціальності?
Сергій: Мене звати Сергій, я з Києва, закінчив бакалаврат в КНУ ім. Тараса Шевченка, після цього 2 роки працював, потім у мене винкла ідея спробувати переїхати на деякий час до Польщі. Зараз навчаюсь на магістратурі у Варшаві в Collegium Civitas, спеціальність “Нові медіа”.

Чому Ти вибрав навчання саме у Польщі?
Я вже кілька разів був у Польщі до того, мені дуже подобалась ця країна. Плюсами було ще й те, що це близько, а мову легко вивчити.

Як Ти отримав інформацію про свій ВНЗ та про свою спеціальність?
Почув про цей ВНЗ від знайомої яка там вже навчалась, потім почитав інформацію на їхньому сайті. Дізнавався інформацію і в посередників, які допомагають зі вступом, але вирішив зайнятися цим сам. В спілкуванні з університетом допомогли ви, останні питання вирішував вже сам через електронну пошту.

Чи були у Тебе проблеми із документами, яких вимагає ВНЗ? Чи важко
вступити в польський ВНЗ?
Проблем не було, ніяких специфічних документів в ВНЗ не вимагали. Потрібно було зробити переклад диплому бакалавра та апостиль, долучити фотографію та медичну довідку, більше нічого. Сама процедура вступу не була важкою, потрібно було пройти коротку співбесіду, відповісти на питання про мотивацію до навчання та кілька питань з галузі медіа. Вже потім в ВНЗ дізнався, що на одне місце було 4 людини, тому навіть здивований, що з моїм знанням польськьої мені вдалося вступити.

Коли Ти вирішив, що це найкращий вибір для Тебе?
Не можу відповісти на це питання, я не вирішував, що він найкращий і не знаю чи є таким. Але можу сказати, що з таким ставленням до студентів яке інколи було в КНУ, тут я ще не зустрічався, всі спілкуються на одному рівні.

Чи Ти навчався на курcах польської мови перед переїздом?
Я вчив мову з викладачем трохи більше ніж півроку.

На якому рівні було ваше знання польської?
Мені здається знання польської були не на дуже високому рівні, але думаю екзаменатор поставився з розумінням. Зараз, після майже 5 місяців в Польщі, я розмовляю краще, але до ідеалу ще дуже далеко. Викладачі теж з розумінням ставляться.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *