ВНЗ Горизонт

www.horyzont.eu/

вул. Вейгеровська, 28, Вроцлав
Телефон : 48 71 799 19 37
еmail: dziekanat@horyzont.eu
спеціальності
спеціальності денне заочне
ліц. інж. маг. ліц. інж. маг.
Англійська філологія
Інформатика
Німецька філологія
Туризм і відпочинок
ОПИС

Незважаючи на те, що Вроцлавська вища школа прикладної інформатики «Горизонт» була заснована 2004 року, вона швидко отримала статус одного з кращих недержавних ВНЗ Нижньої Сілезії як серед студентів, так і серед роботодавців. Крім того, ВНЗ відомий своєю широкою пропозицією різноманітних курсів.

 

«Горизонт» – єдиний в Європі організовує курси Fluke Networks, котрі допомагають набути багато навичок, необхідних для подальшої роботи. При ВНЗ діють престижна Академія CISCO, яка дозволяє навчатися у відділі проектування, розвитку і утримування компʼютерних мереж, а також отримати сертифікат CCNA, який полегшить пошуки роботи. ВНЗ організовує також курси компʼютерної графіки, проектування веб-сторінки, програмування JAVA i C++.
Високого статусу школа набула перш за все завдяки наголосу на навчанні з врахуванням нових потреб ринку праці, що робить випускників ВНЗ практичними особистостями, котрі вміють застосовувати спеціальні і загальні знання в будь-яких умовах і на будь-якій посаді. Крім того, ВНЗ серйозно готує до ведення власної підприємницької діяльності.

 

Школа готує не лише майбутніх спеціалістів у галузі ІТ (з можливістю продовжити навчання на ІІ рівні або отримати післядипломну освіту). ВНЗ також пропонує ліценціатське навчання на факультеті філології (з англійської і німецької філології), а також туризму і рекреації. На кожному з факультетів є низка спеціальностей на вибір, серед яких кожен знайде щось для себе.
Вроцлавська вища школа прикладної інформатики відкрита для різнопланового міжнародного співробітництва, про що свідчить факт її участі в програмах ERASMUS і LEONARDO. Ці програми дозволяють нашим студентам щороку їздити на навчання в Данію, Францію, Німеччину, Іспанію, Португалію, Болгарію, Латвію і Румунію.

 

У ВНЗ діє також Бюро Карʼєри, яке допомагає шукати практики і стажування, а також супроводжує студентів у їхніх перших кроках на ринку праці. Бюро Карʼєри пишається великим переліком фірм, з якими налагоджене постійне співробітництво і серед яких знаходяться відомі і престижні підприємства з Вроцлава і всієї Польщі.

 

Чергова перевага Школи полягає в наявності висококваліфікованих кадрів, які користуються повагою в науковій спільноті. Наші викладачі вимогливі, але, що дуже важливо, приязні до студентів, а це сприяє взаємному обмінові спостереженнями і досвідом. Для студентів, які мають проблеми з виконанням навчальної програми, передбачені додаткові заняття, які допомагають здавати заліки й екзамени без проблем.

 

Вроцлавська Вища школа прикладної інформатики знаходиться недалеко від центру Вроцлава, біля головних ліній міської комунікації, недалеко від Західного парку і на відстані двох зупинок від залізничної станції Міколаїв (Mikołajów).

 

Одна недержавна школа у регіоні, яка веде навчання другого ступеня (магістерські) за спеціальністю інформатика.

 

ВНЗ допомагає студентам знайти місце проживання на приватних квартирах і в гуртожитках вроцлавських партнерів Школи.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *