Бути студентом у Польщі?

Польське прес-агентство нещодавно повідомило, що рекорд у прийомі студентів з України здобув Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні. Це ВНЗ є найбільшим державним університетом в східній Польщі. Тут прийняли цього року 334 іноземців – більшість з них приходять з України (284 особи).
Як інформує університет це в першу чергу результат рекламної діяльності . “Цього року значно збільшилася кількість іноземних студентів через динамічну і активну рекламну діяльність, особливо в Україні, де ми провели прямі інтерв’ю з зацікавленими сторонами”.

 

Найбільшою популярністю у іноземців користуються факультети: міжнародні відносини, туризму і відпочинку, англійська філологія та на факультет мистецтв за спеціальністю джазової музики і сцену прийнято 12 осіб, у тому числі сім іноземців.
Студенти, які мають карту поляка, можить користатися з допомоги польського уряду. Влада Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні хоче зменшити плату і надати більшу автономію університетові прийняти рішення про кошти навчання.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *