Академія фізичної культури y Катовіце

www.awf.katowice.pl
Міколовська 72A, 40-065 Катовіце
Телефон : +48 32 207 51 00
еmail: rektorat@awf.katowice.pl
спеціальності
спеціальності денне заочне
ліц. маг. ліц. маг.
Туризм і відпочинок
Управління
Фізичне виховання
Фізіотерапія
ОПИС

Традиція підготовки вчителів фізкультури та інструкторів різних видів спорту в Катовіце починається у 1952 році. Тоді вона тут заснували технічний коледж фізичного виховання. У 1957 році він був перетворений в педагогічний коледж фізкультури. З цього коледжу створили (закон Польської Ради Міністрів від 1 вересня 1970 року) Вищу школу фізичного виховання у Катовіце. Першим ректором був професор Лехослав Дец.

 

У червні 1973 року в рамках цього ВНЗ в галузі фізичного виховання, створили спеціальність реабілітація. У 1975 році спеціальність реабілітації перетвореили в самостійний факультет, а пізніше (закон Ради з вищої освіти від 20 березня 1997 року) замінили на фізіотерапію.

 

У 1979 Вищу школу фізичного виховання у Катовіце перетворили в Академію фізичної культури в Катовіце, з факультетом фізичної культури, який діє з 1981 року. У 1991 році університет отримав право давати докторські ступені і вісім років після того ступінь доцента в галузі фізичного виховання. У 2000 році він створено напрям менеджменту і маркетингу (зараз управління), в 2001 році створили апірантуру в галузі фізичної культури, а в 2005 році напрямок туризм та відпочинок. У 2004 році був створений другий факультет – фізіотерапії. 21 березня 2008 Академія названа на честь Януша Кукучки – відомого польського альпініста. У 2009 році створено третій факультет – Факультет управління спортом та туризомом. З цього року Академія фізичної культури має свій філіал у місті Забже.

 

Зараз Академія веде докторські дослідження у галузі фізичної культури і чотири напрямки першого та другого ступеня: фізкультура, фізіотерапія, управління туризму та відпочинку. Академія фізичної культури в Катовіце веде також всебічне післядипломне навчання та цікаві курси.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *