Академія Торгівлі та Послуг в Познані

www.wshiu.poznan.pl/

Звєжинєцька 13, 60-813 Познань
Телефон : +48 61 842 70 20
еmail: wshiu@wshiu.poznan.pl
спеціальності
спеціальності денне заочне
ліц. маг. ліц. маг.
Національна безпека
Туризм і відпочинок
Управління
ОПИС

Шановні друзі!

Епоха, в якій ми живемо, потребує людей мудрих і освічених, які прагнуть змін і поліпшення суспільного життя. На сьогоднішній день передові країни світу більшою мірою будують свої держави, посилаючись на знання. Тільки інвестування та підготовка кращих фахівців забезпечує високий рівень розвитку і дозволяє конкурувати на більш розвинених і насичених ринках.

 

Отримання відповідної освіти є для молодих людей одним з фундаментальних умов досягнень кар’єрного та життєвого успіху. Вибір, перед яким, Ви друзі, сьогодні стоїте – є саме вибір вищого навчального закладу, освітнього факультету. Від Вашого вибору залежатиме Ваше майбутнє.

 

Для цього ми пропонуємо Вам навчання в Академії Торгівлі та Послуг в Познані – єдиної в Польщі приватної академії, засновником якої є організація державного самоврядування, що об’єднала малих і середніх підприємців – Велика Асоціація Торгівлі та Послуг. Торік (2012) академія відзначила свій 15-річний ювілей.

 

В даний час навчання студентів проводиться на трьох факультетах: управління, туризм і рекреація, а також національна безпека. Академія надає сучасно обладнані навчальні приміщення, бібліотеку. Чуйність викладачів і співробітників адміністрації забезпечують сприятливі умови навчання.

 

WSHIU співпрацює в рамках програми Erasmus з великою кількістю вищих навчальних закладів Німеччини, Португалії, Норвегії, Туреччини та Угорщини. Завдяки цьому наші студенти можуть пройти навчання в навчальних закладах цих країн протягом 1-2 семестрів.

 

Наші випускники можуть продовжити навчання на магістратурі в WSHIU (національна безпека) або ж у навчальних закладах на приватній або державній основі, з якими наша академія уклала договір, це – Економічний університет у Познані, університет Природних наук в Познані і т. д.

 

Девіз нашого навчального закладу: “Non schole, sed vitae discimus” (“Вчимося не задля школи, а для життя”). Виховуємо активних громадян, які завдяки отриманим знанням та почуттю відповідальності будуть брати активну участь у розвитку держави. Тому, запрошуємо Вас, ознайомиться з нашою академією.

РЕКТОР
Проф., Д-р., Хаб. Каміла Вільчинська 

***

Академія торгівлі та послуг в Познані є єдиним недержавним навчальним закладом у Польщі, створеним незалежною економічною самостійною структурою, що значно впливає на його місію. Академія навчає за спеціальностями, що дають не тільки конкретні знання та навички, але також прагне сприяти розвитку у студентів професійних торгових ідей. Наш навчальний заклад підтримує тісні контакти з бізнес – практикою, розглядає її в якості необхідного інструменту освіти. Відповідно до статуту WSHIU основним завданням є підготовка висококваліфікованих кадрів за спеціальностями, пов’язаними з областю торгівлі та послуг. Викладацький колектив складається з кращих лекторів і відомих практиків економічного життя.

 

Академія послуг і торгівлі була створена в 1991 році Велкопольською асоціацією торгівлі та послуг в Познані, соціальною організацією, що складається з осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі та послуг. Велкопольська асоціація торгівлі та послуг бере свій початок з 1904 року, в міжвоєнний період і була затверджена в 1921 році на первинному ринку Познані, потім, через 4 роки вона перетвориться в Міжнародні торги Познанські. У 1929 році з ініціативи асоціації торгівлі та міжнаціональної ради Вищої академії торгівлі, була створена Вища школа економіки в Познані, що нині носить назву Економічного університету. До тих традицій відноситься і академія торгівлі та послуг, яка відзначила своє 15-річчя.

 

У травні 2005 року академія торгівлі та послуг отримала навчальну карту Erasmus, завдяки якій розвивається співробітництво з університетами та інститутами за кордоном в рамках програми Erasmus та стипендіального фонду з навчання (FSS). Ці програми відносяться до європейської програми освіти та навчання для життя (Програма безперервного навчання). ЇЇ основна мета полягає у сприянні міжнародному обміну студентами викладачами та адміністративним персоналом установи Європейського Союзу та асоцій країн.

 

У рамках програми Erasmus студенти WSHIU мають можливість навчається в обраному ними університеті з широкого діапазону наступних країн:

  • Норвегія – Alesund Univeristy College, Høgskulen i Sogn og Fjordane;
  • Туреччина – Istambul Ticaret University, Sakarya University, Anadolu University;
  • Німеччина – Baltic College – University of Applied Science, Fachhochschule Hof, Best-Sebel Hoschule Berlin;
  • Угорщина – College of Dunaújváros, Szolnok University College;
  • Португалія – Instituto Superior de Comunicação Empresarial, Instituto Superior de Novas Profissões, Instituto Superior de Gestão, Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias.

 

Студенти WSHIU також можуть проходити тримісячне стажування за кордоном включаючи Грецію (Hotel Blue Palace Resort & Spa, Kreta) або Норвегію (Lindstroem Hotel, Laerdal).

 

У WSHIU також є управління міжнародними зв’язками, завданням якого є координувати співпрацю з університетами та бізнес партнерами за кордоном, зокрема, організацій з обміну міжнародною практикою та міжвузовими контрактами.

Оставте свою оценку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *