UP-STUDY — отзывы, рейтинг, информация

КИЕВ — ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ОФИС
м. Киев, ул. Бульварно-Кудрявская, 22 (1 этаж)
(Бывшая «ул. Воровского», рядом с телеканалом «Интер». Метро: «Университет», «Вокзальная»)
Бесплатный курс 8 месяцев. Поступай с 6.09 по 31.10

Всеукраинская горячая линия:
+38 (050) 722-7777, (097) 744-7777, (044) 484-22-35

E-mail: poland@up-study.net

Сайт: http://up-study.net/ru

Программа UP-STUDY — это крупнейшая в Украине сеть образовательных центров. Мы предлагаем обучение в лучших университетах Польши, гарантированное поступление, трансфер на обучение, поселение в собственные общежития и поддержку студентов «24/7» нашими UP-представителями. Центр польского образования UP-STUDY предоставляет комплекс услуг, из которых «зачисление в вузы» это только 30% работы.
Наши отделы в Польше оказывают поддержку в течение 3-х лет обучения — UP-SUPPORT ONLINE.

Оставте свою оценку

комментариев 37

 1. 0
  1

  Огромная благодарность всем сотрудникам компании за отличную работу! Я очень довольна сотрудничеством и буду рекомендовать вашу компанию своим друзьям и знакомым

  • Тип: + позитивн.
 2. 0
  1

  Найкращі відгуки про компанію UP-STUDY! Чітка організація в роботі. Все доступно, зрозуміло, вчасно. Освіченість, інтелект, увага — ділові якості всіх членів команди. Спасибі за допомогу!

  • Тип: + позитивн.
 3. 0
  1

  Дійсно ефективна і своєчасна допомога при вирішенні всіх питань відносно освіти в Польщі. Дуже дякую команді UP-STADY за співпрацю.

  • Тип: + позитивн.
 4. 0
  1

  Большое спасибо сотрудникам компании за высокие профессиональные качества!Благодарим за сотрудничество!

  • Тип: + позитивн.
 5. 0
  1

  Мені як мамі дуже приємна турбота менеджерів апстаді у Польщі, дитина по приїзду була щаслива, її поселили, провели екскурсію, але найголовніше, і всі мами мене зрозуміють, це те, що коли моя Настя мала температуру під 38, за 20 хвилин приїхав представник, викликав лікаря і допоміг польською все пояснити. Я буду рекомендувати апстаді знайомим і друзям, бо результат співпраці очевидний.

  • Тип: + позитивн.
 6. 0
  1

  Огромное спасибо UP-STUDY за организацию при поступлении и поселении. Молодцы ребята. Рекомендую будущим студентам.

  • Тип: + позитивн.
 7. 0
  1

  «Маю тільки позитивні враження щодо роботи команди «»UP-STUDY»».
  Команда привітна, доброзичлива! Маючи якісь питання чи труднощі — вам швидко допоможуть.
  Також сподобався підхід до кожного студента.
  «»UP-STUDY»», дізнавшись про інтереси та хоббі, підбирає спеціальність, яка найкраще буде підходити вам. Тому навчання буде не тільки корисне, а й приємне!»

  • Тип: + позитивн.
 8. 0
  1

  «Найкращі враження від роботи та персоналу компанії «»UP-STUDY»».
  Інформація, яка надається проста та доступна, вступ до Польського ВУЗу був легким.»

  • Тип: + позитивн.
 9. 0
  1

  Дякую вам хлопці та дівчата за уваліфіковану та сумлінну роботу.
  Щасти.

  • Тип: + позитивн.
 10. 0
  1

  Не могу остаться равнодушным работе Апстади . Ребенок уже 5 месяцев учится в Польше , условия проживания в квартире предоставленной компанией хорошие, в университете все нравится . Ребенок счастлив . Спасибо работниками Апстади за рекомендацию специальности логистика . Успехов в не самой легкой работе !!!

  • Тип: + позитивн.
 11. 0
  1

  «Выражаю огромную благодарность компании UP-STUDY!
  Отличный, квалифицированный персонал, который качественно выполняет свою работу!
  Доступно и своевременно предоставляют информацию, быстро реагируют на все возникающие вопросы.»

  • Тип: + позитивн.
 12. 0
  1

  Дуже велике дякую компанії Ап-стаді за їх роботу! Я повністю проінформована та чітко слідкую інструкціям, не боячись пропустити подачу документів в консульство чи університет! Роботою персоналу повністю задоволена) Не жалкую, що подала документи до вашої компанії)))

  • Тип: + позитивн.
 13. 0
  0

  Самые приятные впечатления от сотрудничества с UP-STUDY. Процесс поступления отлично продуман, сотрудники предоставляют всю необходимую информацию своевременно, при это систематически напоминают о сроках предоставления соответствующих докуменов. Что очень важно, економится много времени за счёт предоставляемых UP-STUDY услуг. И, наверное, главное — рядом с нашими детьми, за тысячу километров от дома, постоянно будут надёжные люди — сотрудники UP-STUDY.

  • Тип: + позитивн.
 14. 1
  1

  Наразі враження від програми дуже хороші, хочеться виразити вдячність менеджерам програми, які готові допомогти в будь-який час,підтримують та відносяться з розумінням)

  • Тип: + позитивн.
 15. 0
  1

  Мої враження про компанію хороші.Рекомендую всім!

  • Тип: + позитивн.
 16. 0
  1

  Дуже задоволена роботою компанії. Хочу подякувати всіх працівників UP-STUDY. Пояснюють все дуже зрозуміло і завжди допомагають! Всі процеси детально продумані. Все на висоті)

  • Тип: + позитивн.
 17. 0
  2

  Враження від послуг і роботи працівників Up-study хороші.Вся інформація подається у доступному вигляді, всі працівники відносяться з розумінням і допомагають у вирішенні різних питань.

  • Тип: + позитивн.
 18. 0
  1

  Велика вдячність програмі UP-STUDY,що дає можливість навчатись за кордоном.Наразі лишень приємні враження.Весь процес збору документів та їх підготовка проходить з розумінням,завжди можна звернутись за допомогою,відчувається підтримка у вирішенні будь-яких проблем.Я дуже рада,що дізналась про цю фірму.ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!

  • Тип: + позитивн.
 19. 0
  1

  Дякую компанії UP-STUDY за можливість навчатися закордоном,та за професійний підхід до підготовки всіх необхідних документів!!!

  • Тип: + позитивн.
 20. 0
  1

  Хочу подякувати UP-STUDY за чітко налагоджену діяльність компанії!!!

  • Тип: + позитивн.
 21. 0
  1

  «Ребенок только уехала, мы всем довольны, как Университетом, так и программой. По подготовке все было хорошо, нам порекомендовали профильный ВУЗ в Познани по специальности которая нас интересовала, за это отдельное спасибо менеджеру Наталье. Очень подробные инструкции всегда получали, все спланировано заранее и без стресса. На все наши письма отвечали быстро и исчерпывающе.
  В Познани работает менеджер Анна, с ней мы поддерживаем контакт, поэтому если вы как и я мама-паникьор, не стесняйтесь звонить куратору в Польшу и будете в курсе. Это уже второй моя ребенок поехал учиться в Польшу, поэтому лично я эту фирму рекомендую, если хотите поступать и поступить. С ув. Светлана Мирошниченко.»

  • Тип: + позитивн.
 22. 0
  1

  «Вступав син після двох років у НУВГП на інженера у Вістулу (з першого року). Після першого місяця порівнює умови тут і вдома — різниця вееличезна.
  Роботою Апстаді задоволений. Особливо, радує гарантований вступ. Всім успіху.»

  • Тип: + позитивн.
 23. 0
  1

  ja postupil, vse ok, spasibo! rekomenduju etu programu!

  • Тип: + позитивн.
 24. 0
  1

  Я з батьками всім задоволена. Все робиться оперативно і своєчасно!Дякуємо компанії UP-STUDY і її працівникам)

  • Тип: + позитивн.
 25. 1
  0

  «В общем и целом хорошая компания, однако были некоторые проблемы с сотрудниками в моем городе (Харьков)
  Всем нрк!»

  • Тип: - негативн.
 26. 0
  0

  «Хочу поділитися враженнями про співпрацю з UP-STUDY. Я, як і більшість абітурієнтів, дізналась про це агенство в інтернеті і спочатку, зважаючи на кількість шахраїв, не дуже довірливо поставилась до агенції, але ризикнула. На даний момент можу сказати одне — я дуже задоволена роботою всього колективу UP-STUDY, у моєму регіоні мені надали повну інформацію про все те, що мене цікавило. Працівники даного агенства дуже ввічливі та відповідально ставляться до своєї робои : відповідають на дзвінки, приймають студентів у свою обідню перерву, відповідають на емейли навіть до 21:00. Особливо хочеться відмітити те, як вони дають інструкції для вступу, конкретніше поданої інформації, як на мене, навіть не може бути : зразки заповнених документів, відеоролики і т.д., а якщо Ви щось не зрозуміли, то сміливо можете зателефонувати у представництво ( неважливо чи це регіональне, чи центральний офіс) і спеціаліст надасть Вам детальну інформацію.
  Якісна європейська освіта?Тоді UP-STUDY!!!»

  • Тип: + позитивн.
 27. 0
  1

  Наразі враження хороші.Рекомендую всім!

  • Тип: + позитивн.
 28. 0
  1

  Спасибо за оперативность и четкость в подаче информации персоналу UP-Study!!!!!!

  • Тип: + позитивн.
 29. 0
  1

  На сьогоднішній день задоволена якістю роботи програми UP-STUDY. Якщо щось не зрозуміло або виникли в чомусь питання, телефоную до компанії і працівники UP-STUDY завжди допоможуть у їх вирішенні. Отже, задоволена своїм вибором. Дякую!

  • Тип: + позитивн.
 30. 0
  1

  Вдячна програмі за цілковиту підтримку весь час перед вступом студента і після,дійсно організована робота)

  • Тип: + позитивн.
 31. 0
  1

  Дякую співробітникам та керівництву UP-STUDY за професіоналізм у наданні послуг при поступленні у ВУЗи Польші. Наша співпраці полегшила процес вступу, зберігла нерви та час. Рекомендую користуватись послугами UP-STUDY всім, хто любить своїх дітей і має бажання надати їм якісну освіту.

  • Тип: + позитивн.
 32. 0
  1

  «Звернулась до ап-стаді в жовтні 2015 року, зараз зовсім не жалію!!) Все чітко, в строки, я повністю проінформована та не боюся пропустити подачу будь-яких документів на візу чи в університет, адже ап-стаді інформує про це і в смс, і в повідомленнях на почту!)
  Дякую персоналу Ап-стаді за чудову роботу!!!»

  • Тип: + позитивн.
 33. 0
  1

  Дякую за кваліфіковану допомогу у вступі до вишу для мого сина! Дуже чудовий колектив і відповідальні працівники. Особливо Лєна Руденок Миколаїв — Дякуемо!

  • Тип: + позитивн.
 34. 0
  1

  good

  • Тип: + позитивн.
 35. 0
  1

  Перший рік навчаюсь в Польщі, дуже задоволена цим вибором. Освіта дуже якісна, маю змогу часто приїздити додому.

  • Тип: + позитивн.
 36. 0
  1

  знайшов компанію даному сайті і не жалію, що звернувся саме до UP-STUDY в м. Київ

  • Тип: + позитивн.
 37. 0
  1

  Дякую за відмінну роботу та професіоналізм представництву UP-STUDY в Києві. Починаючи з цього року мої діти є студентами польського вишу. Задоволена роботою на всі 100%. Рекомендую дану компанія як найкращу в Україні.

  • Тип: + позитивн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *