Украинско-Польский Центр Образования “UniverPL” — отзывы, рейтинг, информация

Логотип

Главный офис – г. Киев
Адрес: 04053 г. Киев, ул. Сечевых Стрельцов (Артема) 49, оф. 509.
Email: info@univerpl.com.ua
+38 (044) 33-20-930

Сайт: http://www.univerpl.com.ua/ru/

Ukraińsko-Polskie Centrum Edukacyjne “UniverPL” Sp. z o.o. – польская компания, зарегистрированная по адресу ul. Nowogrodzka 31, Warszawa 00-511 (Polska).

Украинский-Польский Центр Образования “UniverPL” создан для украинских абитуриентов с целью простого и прямого доступа в высшие учебные заведения Польши, в частности для их подготовки к вступлению, адаптации и поддержки во время обучения.

“UniverPL” уверенно занимает лидирующие позиции на украинском рынке. Главный офис в Украине находится в г.Киев, также компания имеет региональные представительства в Сумы, Харьков, Днепропетровск, Одесса, Николаев, Херсон, Новая Каховка, Чернигов, Черкассы, Кривой Рог, Тернополь, Ивано-Франковск и Львов.

Оставте свою оценку

комментария 4

 1. 0
  0

  Час, який я провів на курсах, минув дуже швидко. Бо приємна обстановка, гарне місто і дружній колектив не давав мені нудьгувати. Я відкрив для себе нових знайомих, друзів та можливості. Хочу сказати окреме спасибі нашому куратору Роману, який підтримував, допомагав нам, але тільки без «левых движений». Ці курси – гарна можливість познайомитись з ритмом міста та навчання. Спасибі Еліні, гарній та розумній дівчині, яка також допомагала нам. Я не жалкую, що поїхав на ці курси, бо набрався досвіду, підтягнув мову та почуваю себе більш впевнений перед початком навчання. Жалкую тільки про одне, що не дізнався про ці курси в минулому році і не поїхав тоді.

  • Тип: + позитивн.
 2. 0
  0

  Курси в Польщі – це чудово! За цей 1 місяць я навчився трохи розмовляти польською. Дякую всім за цей місяць, я думаю, що в наступному році я повернуся іще раз. Мої побажання – гарного вам настрою, більше студентів і радості.

  • Тип: + позитивн.
 3. 0
  0

  «Цього року я була на курсах польської мови UniverPL, які тривали 4 тижні. Щодня ми мали уроки, на яких вивчали граматику та практикували нашу мову. В суботу, зазвичай, ми мали різні екскурсії, на яких були:
  — парки з чудовими пейзажами;
  — зоопарк з різноманітністю тварин;
  — неймовірний «Centrum Nauki Kopernika»;
  — «Muzeum Povstania Warszawskiego».
  Проте, найбільш вражаючою для мене була поїздка до «Palac Kultury i Nauki», де ми ходили по нічній терасі і спостерігали красу нічної Варшави.
  Великий плюс, що щосереди, після занять, ми дивилися фільми польською мовою, щоб розуміти повсякденну мову поляків.
  Я дуже вдячна нашому координатору – Роману, який допомагав мені вилікуватися, купляв ліки та вирішував проблеми зі страховкою.
  І не можна забути про Еліну, яка завжди піде на зустріч, допоможе з домашнім завданням , вислухає, підтримає і розвеселить.
  Загалом я дуже вдячна цій компанії)»

  • Тип: + позитивн.
 4. 0
  0

  «Добрий день!
  Я хочу поділитися своїми враженнями щодо курсів UniverPL. Це найкраще місце для вивчення польської мови в Україні. Тут вас навчать не тільки розуміти та писати, а й говорити молодіжною польською мовою ,тобто з усіма сталими виразами які повинні бути в мові людини,що хоче не тільки навчатися а й жити в Польщі. Особливо мені сподобалися вчителі в UniverPL, вони мають високу кваліфікацію і певні навички в психології,які дозволяють їм легко справлятися з учнями уникаючи будь-яких конфліктів.
  Я дуже задоволений що пішов на курси в UniverPL,це були кращі курси в моєму житті.»

  • Тип: + позитивн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *