ЮНЕКО ГРУП – відгуки, рейтинг, інформація

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22, м. Луцьк, Україна 43021
uneko@uneko.com.ua
study@uneko.com.ua
+38 0332 24-82- 45
+38 099 795 67 71
+38 096 122 90 70
+38 093 434 88 05
+38 068 767 97 70
скайп: uneko_5
uneko_group

Сайт: http://unekostudy.com/

ОДНА З ПЕРШИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ, ЩО ЗАЙМАЄТЬСЯ ВСТУПОМ АБІТУРІЄНТІВ ЯК ДО ПРИВАТНИХ, ТАК І ДЕРЖАВНИХ ВНЗ.

Підписання угоди у травні 2011 року з Університетом Управління та Банківської Справи м.Кракова дало початок діяльності у сфері надання освітніх послуг для українських абітурієнтів.

До 2014 року відповідні правочини укладені з понад 15 Польськими ВНЗ, що дає змогу абітурієнтам ознайомитись з різноманітною офертою за напрямами навчання.

РЕЗУЛЬТАТОМ нашої роботи, станом на жовтень 2014 року є 100% зарахування наших абітурієнтів на освітньо – кваліфікаційні рівні (бакалавр/магістр) до ВНЗ.

Залиште свою оцінку

4 Responses

 1. Інна Шапошник коментує:
  0
  0

  З величезною подякою пишу цей відгук. Моя донька з дитинства любила музику, успішно закінчила музичну школу, і надалі бачила своє життя пов’язане з музикою. Для навчання була вибрана країна Польща, але відразу ми зіткнулися з проблемою, в агенції, що допомагає з вступом до ВУЗів Польщі, яка має офіс у нас в Черкасах, нам відповіли, що це неможливо, оскільки музичні ВУЗи Польщі не приймають іноземних абітурієнтів, і нічим допомогти нам не зможуть. В любий технічний будь-ласка, але не в музичний.

  Передивившись в інтернеті масу реклами різних агенцій, вибір припав на «Юнеко груп», які запевнили, що це цілком можливо. Трішки насторожувало те, що вони не мали офісу у нас в Черкасах, але переконали, що він їм і не потрібний, бо всі роботи проводяться дистанційно. Заключили договір, відправили документи, і надалі просто виконували вказівки нашого куратора. Звичайно ми нервувалися і переживали, але вже все позаду, і моя донька щаслива студентка Музичної академії Кракова.

  Дуже дякую агентству і зокрема пані Марії за співпрацю і високий професіоналізм. Окрему подяку заслуговує і репетитор з польської мови Інга, яку нам порадило агентство. Менше ніж через три місяці інтенсивних занять, які проводилися по скайпу, донька розуміла мову, легко спілкувалася і комфортно себе почувала в Польщі. Усім майбутнім абітурієнтам рекомендую!)))

  • Тип: + позитивн.
 2. Толік коментує:
  0
  0

  Супер робота, супер професіонали. Рекомендую!

  • Тип: + позитивн.
 3. Анатолій коментує:
  0
  0

  “У ЮНЕКО ГРУП створені комфортні умови для належної підготовки та поглибленого вивчення мови. Тут почуваєшся розкутим і спокійним, в новій готовності до досягнення будь – якої мети. За що окрема подяка Інзі – дуже талановитому вчителю, а також Олександрі. В мене тут вселили шалену віру в себе і власні сили.

  Вся співпраця здійснювалась на підставі договору; на протязі усієї вступної компанії, нас тримали у курсі всіх змін та подій; безперервний і своєчасний зв’язок – усі ці, здається, незначні нюанси знімали з нас тягар переживання… У ЮНЕКО ГРУП працюють справжні професіонали, для яких девізом є «рука за руку» вести абітурієнта від самого початку до завершення вступу, ледь не до входу в університет 🙂 .

  Я досягнув бажаного-вступив на БЕЗКОШТОВНУ форму навчання. Тож, для усіх, хто ще сумнівається куди звернутись, раджу сміливо крокуйте до ЮНЕКО ГРУП!”

  • Тип: + позитивн.
 4. Інна Шапошник коментує:
  0
  0

  “Передивившись в інтернеті масу реклами різних агенцій, вибір припав на «Юнеко груп», які запевнили, що цілком можливо вступити до музичного університету в Польщі. Трішки насторожувало те, що вони не мали офісу у нас в Черкасах, але переконали, що він їм і не потрібний, бо всі роботи проводяться дистанційно. Заключили договір, відправили документи, і надалі просто виконували вказівки нашого куратора. Звичайно ми нервувалися і переживали, але вже все позаду, і моя донька щаслива студентка Музичної академії Кракова.

  Дуже дякую агентству і зокрема пані Марії за співпрацю і високий професіоналізм. Окрему подяку заслуговує і репетитор з польської мови Інга, яку нам порадило агентство. Менше ніж через три місяці інтенсивних занять, які проводилися по скайпу, донька розуміла мову, легко спілкувалася і комфортно себе почувала в Польщі. Усім майбутнім абітурієнтам рекомендую!)))”

  • Тип: + позитивн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *