ПРОЕКТ «ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ» – відгуки, рейтинг, інформація

Освіта без кордонів

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР:
вулиця Соборна, 65, Рівне, Рівненська область, 33000
+38 (098) 477 60 04
+38 (063) 841 97 10
+38 (050) 302 88 06

e-mail: office@proekt-obk.com

skype: PROEKTOBK

Сайт http://www.proekt-obk.com/

“Освіта без кордонів” – це польсько-український проект, який має повноваження від ряду кращих ВНЗ Польщі та Англії надавати послуги з набору студентів з-за кордону з правами приймальної комісії.

Проект “Освіта без кордонів” запрошує на навчання до Вищих навчальних закладів Польщі та Англії:

 • учнів шкіл після 9 класу
 • випускників шкіл (отримання першої вищої освіти, “бакалавр”);
 • студентів з дипломами бакалавра, спеціаліста (отримання освітнього рівня “магістр”);
 • бажаючих отримати другу вищу освіту.

Проект “Освіта без кордонів” представляє в Україні престижні  ВНЗ та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені з правами приймальної комісії.

Наша місія – системно інформувати українське суспільство про можливості щодо отримання вищої освіти в країнах Європейського Співтовариства; створення умов для вивчення культури та мови країн та народів Європейського Співтовариства; створення можливостей для ознайомлення з особливостями освітніх процесів у Європейських країнах шляхом організації зустрічей з ректоратом європейських ВНЗ, рекрутаційними відділами ВНЗ, студентами з України, котрі навчаються у Європейському Союзі.

 

Залиште свою оцінку

9 Responses

 1. Олександр коментує:
  7
  1

  В моєї дитини є Карта Поляка. Зі всіх таких фірм у Рівному тільки у цій мені змогли все якісно пояснити, які переваги дає даний документ при вступі в університет Польщі. В мене є свій бізнес, тому часу на підготовку і організацію всього процесу я не мав. Довірились ОБК. Ми їм подали тільки документи і далі слідкували всім їх інструкціям. Зараз дитина вчиться в Університеті Марії-Кюрі у Любліні на безоплатній формі, всім дуже задоволений.

  • Тип: + позитивн.
 2. Павло коментує:
  7
  0

  Спочатку їздив на мовні курси у Польщі від цієї компанії, все сподобалось. По приїзду із батьками вирішили поїхати навчатись. Прийшли на консультацію, нам підібрали хорошу програму. Всім задоволений, в принципі проблем не було. Компанія виконала все, що і обіцяла.

  • Тип: + позитивн.
 3. Катя коментує:
  6
  0

  Про свій вибір не жалкую. Зараз я навчаюсь на 3 курсі польського університету за спеціальністю “Косметологія”. До українців тут хороше ставлення, хороші викладачі. Найбільше подобаються практичні заняття.

  • Тип: + позитивн.
 4. Андрій коментує:
  7
  0

  У 2014 році пробував сам вступити до Польщі. Все закінчилось тим, що я не встиг зібрати і підготувати необхідні документи у визначений час. У 2015 році вирішив звернутись до агенції. Серед всіх найбільше сподобалась Освіта без кордонів. Радий, що звернувся до них. Зараз із багатьма працівниками дуже добре спілкуємось. Щодо їх професійності питань взагалі немає. У ВНЗ мені навіть сказали, що їм приємно працювати із Освітою без кордонів. Все завжди вчасно. Документи складені і підготовлені дуже коректно.

  • Тип: + позитивн.
 5. Андрій Шевчук коментує:
  3
  1

  Нормальне співвідношення ціни та якості, чудовий сервіс, ненав’язлива опіка у Польщі. Пробували у 2013 році старшу доньку самостійно влаштувати і багато що зрозуміли. Тепер у 2015 році вибір лише за проектом ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ.
  Дякуємо за індивідуальний підхід та підтримку )))

  • Тип: + позитивн.
 6. Олександр коментує:
  4
  0

  Ми довго вибирали вуз та ніяк не могли зупинитися на якомусь одному. Адже в інтернеті стільки усього різного пише, що ми вже збилися з курсу. Однак моя донька Вікторія промоніторила різні організації і наш вибір зупинився на проекті ОБК.
  Настільки фахового та індивідуального підходу до нашої ситуації ми навіть не очікували. Супер! Дякуємо )))

  • Тип: + позитивн.
 7. Олег Ткаченко коментує:
  4
  0

  “Еще два года назад я даже не мечтал об образовании за рубежом. Учился себе в Харькове програмированию и особо не задумывался о будущем.
  Думал, если честно, что это для избранных. Но вот презентация в Днепре проекта ОБРАЗОВАНИЕ БЕЗ ГРАНИЦ и общение со студентами, которые уже обучаются, изменили мое отношение и мнение.
  Сегодня я студент магистратуры в Лодзи. Уже почти год работаю в ИТ сфере. Все реально очень круто: поступление, работа ребят из проекта и само обучение.
  Спасибо, что изменили мою жизнь к лучшему.”

  • Тип: + позитивн.
 8. Nika коментує:
  4
  0

  “Задоволена тим, що пощастило знайти таких професіоналів. Питань з підбором внз, житла та від’їздом до Польщі я не мала взагалі. А у Бидгощі мали класного куратора: Тамілу ))) дякую команді ОБК
  Зараз я живу у Франції та маю гарну роботу”

  • Тип: + позитивн.
 9. Guest коментує:
  4
  0

  Освіта без кордонів – одна з найкращих організацій , в сфері надання освітніх послуг , стосовно навчання закордоном . Цілісний підхід та швидке реагування на запит клієнта – основні складові їх роботи , як на мене . Дуже подобається , що працівники організації – це люди , які постійно з тобою на зв’язку , постійно готові допомогти в вирішенні будь якого питання !

  • Тип: + позитивн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *